Dopolední kurz

Inspirace kontinuum movement

Grainspace

Rašínovo nábřeží, Praha 2 – Výtoň

Dopolední kurz  v Grainspace

~ inspirace kontinuum movement ~ živá voda v nás

 

Velmi jemná praxe pro hluboké uvolnění a propojení se Sebou.

 

NOVÉ TERMÍNY

14.10.  (čtvrtky dopoledne, pokaždé rozdílná praxe)

čas 10 – 12 h

 

Prezenčně ve studiu nebo online přes ZOOM s možností záznamu.

 

Přihlášky prosíme přes tento jednoduchý FORMULÁŘ, kde rovnou označíte v možnostech, jestli se zúčastníte v sále nebo online.

 

Více info

~ inspirovaná technikami kontinuum movement
~ pro rozšíření vědomí do těla
~ pro hluboké uvolnění a propojení se Sebou

Zabydlení se ve svém těle a probouzení jeho vlastní bio-inteligence

Vydáme se na zvídavou a zábavnou cestu do našeho těla. Kam jde naše laskavá pozornost, tam jde i energie – probuzená „živá voda“.

Během dopoledních setkání budeme postupně odkrývat další vrstvy, rozvíjet vnímání svého těla, porozumění sobě sama a doslova rozpouštět z buněk, co už může odejít. Pro více lehkosti v těle i v životě.

Praxe je vhodná pro ženy i muže, po dohodě lze i v těhotenství či s různými zdravotními omezeními. Probouzíme sebe-léčivý potenciál. Uvolňujeme a rozvíjíme to zdravé v nás.

Ve svých kostech hledáme strukturu a oporu a po kloubech vyžadujeme pružnost a mobilitu. V jógové praxi někdy až příliš. Proto tato praxe bude velmi jemná. Zaměřená na promazání a výživu kloubů, probuzení života v kostních tkáních a pohlazení našeho nervového systému.

Budeme uvolňovat jednotlivé části těla skrz vibrace zvuku a pozorovat účinky praxe v otevřené pozornosti. Je to vlastně taková zábavná forma meditace pro celé tělo. Zároveň probouzíme důvěru v sebe, moudrost svého těla a své vlastní schopnosti orientace v životě.

Techniky inspirované kontinuum movement jsou provedením snadné, jemné, ale velmi účinné. Vhodné pro každé tělo i každodenní použití. Přinášejí pozornost z hlavy do těla …až k naší esenci. Skrz zvuk a jemný intuitivní pohyb rozhýbáváme život (vodu) v nás až do buněk a učíme se v otevřené pozornosti vnímat své teď a tady bez nezdravé sebekritiky. Prostě tak, jak to zrovna dokážeme.
Necháváme odplavit, co už může odejít a probudit, co se zrovna probudit může.
Tělo a celá jeho struktura ožívá, i různá zatuhlá místa mohou roztávat, uvolňovat se.
Zabydlení v těle, usazení, zakořenění.
Získáváme tak více síly pro každodenní život.
Možná objevíte i více opory ve svých kostech a sami v sobě.

Dopolední kurz praxe inspirovaná kontinuum movement

Čas: 10:00 – 12:00 h

14.10. (čtvrtky dopoledne, pokaždé rozdílná praxe)

Místo: Grainspace, Rašínovo nábřeží, Praha 2 – Výtoň (Kubistická vila u Vltavy na nábřeží pod Vyšehradem, zastávka tram Výtoň)

 

Cena za jedno setkání: 350 Kč

 

Přihlášky prosíme přes tento jednoduchý FORMULÁŘ

 

Lze se případně účastnit i online přes ZOOM nebo obdržet záznamy.

Ve formuláři prosím označte, zda se zúčastníte prezenčně ve studiu nebo se připojíte přes ZOOM (jsou tam k zakliknutí možnosti).

Lektorka: Dagmar Volfová (Kala Aryavrat) vede jógové semináře jako rituál pro uvolnění těla a mysli a rozšiřování vědomí. Praxe je jemná, pomalejší, nepříliš fyzicky náročná a přesto do hloubky. Vychází ze zkušeností ze své osobní praxe tantrické jógy, zkoumání univerza a také mnohaletých studií autentické tantry pravé ruky v Indii (mantra meditace, ohnivé rituály yagna, yantry). Techniky continuum movement studuje čtvrtým rokem na Somatische akademie Berlin. Hraje na harmonium, píše články o cestě světlem i stínem a provází na cestě za vnitřním poznáním v ČR, Indii i jiných částech světa.

Namasté

Sledujte mě

Share This