Online semináře

tantrická hatha jóga & kontinuum movement

Připojte se na online semináře tantrické hatha jógy s kontinuum movement
pro vnitřní harmonii a naladění, vyživení svých zdrojů,
nalezení rovnováhy a klidu v sobě

Pokud nestihnete čas živého vyslaní, můžete si objednat i záznamy kteréhokoliv kurzu či semináře

Tantrajóga a kontinum – nové semináře

semináře jemné vědomé tantrické jógy (jógy s energií čaker) a kontInuum movement vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé, pro ženy i muže, které poběží naživo i s online přenosem ze sálu Loona v Praze.

Můžete se přihlásit na jednotlivé večery, nebo celý blok / kurz

Praxe je jemná, meditativní, pro uvolnění, návrat k sobě a spojení se svými zdroji.

Vědomí v těle, hloubka a proudění energie i umění nadhledu a pozorovatele.

Učíme se přijímat svůj život, svůj příběh a sebe samé ve své komplexnosti bytí. Uvnitř nás je celý vesmír. Každé patro našeho vědomí, každá čakra, v sobě skrývá životní potenciál a témata, která nám jsou osobní výzvou k transformaci. Tento podzimní kurz je transformační a harmonizační cestou skrze energetiku k celistvosti.

 

Aktuálně na tato témata:

16.8. 2021 –  ZEMĚ A KOŘENY: Tantrajóga a kontinuum pro ukotvení v těle

Návrat do těla a obnovování důvěry v sebe sama, opora země a spojení se svými kořeny. Skrze kořeny čerpáme výživu a vitalitu. Díky uvolnění se do náručí matky země můžeme opravdu psočinout, načerpat opět energii a spojit se se svou životní silou.

20.9. 2021 – Tantrajóga na ÚPLNĚK s tématem podzimní rovnodennosti a vnitřní rovnováhy

V tento magický úplňkový večer těsně před podzimní rovnodenností si můžete dát rituální dárek pro podporu své osobní rovnováhy. Přírodní cykly mají hluboký smysl a my máme skrz naše vědomí možnost se na ně ladit. S laskavým pohledem zaměřeným dovnitř. Umění pozorovatele bez přehnané kritiky, upřímnost sami k sobě a vnitřní integrita. Rovnováha světla a tmy, dne a noci.

 

11.10. 2021  –  Tantrajóga pro SRDCE a mantry s harmoniem

Seminář jemné tantrické hathajógy, pro více pozornosti sami k sobě, radosti a lehkosti do těla, srdce i mysli. Během večera naplněného jemným cvičením, meditacemi, zpěvem manter s harmoniem a hluboké relaxace si můžete dovolit na chvilku zastavit a spočinout sami se sebou. Vnímat své tělo, své pocity, a to samo o sobě je velmi léčivé.

V našem srdci se nachází strom splněných přání. To, že se spojíme s vnitřním prostorem a nasloucháme, nám pomáhá pochopit kam posíláme to nejcennější co máme: životní energii a co si pak v životě tvoříme a kam směřujeme.

 

Tyto semináře probíhají naživo vždy 18:30 – 21:00, budou přenášeny i online, pokud nemůžete přijít do Loony, lze se tedy také přihlásit z domova přes aplikaci zoom nebo si objednat záznam.

Do přihlášky je nutno uvést, jestli se zúčastníte v sále, nebo online.

Přihlášení přes tento formulář zde.

 

Cena:

naživo prezenčně v Looně: 490 Kč / seminář nebo 1290 Kč/ všechny 3 semináře

online včetně záznamu: 400 Kč / seminář nebo 990 Kč/ všechny 3 semináře

Více info

Laskavá praxe tantrické  hatha jógy s energií čaker s kontinuum movement. Některé semináře i se zpíváním manter s harmoniem (pro otevření hlasu a probouzení srdce).

Propojíme se se svou vnitřní krajinou. Toto propojení je nám praktickým pomocníkem pro zpracování emocí, bez nutnosti odmítat své myšlenky a pocity.

Čím více jsme schopni vnímat, pozorovat i aktivně zpracovávat to, co se urodí v naší vnitřní krajině, tím lépe dokážeme vycházet s okolním světem. Naše vnitřní vyladění se promítá samozřejmě i do našich vztahů.

Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro pokročilejší. Nejde o preclíkování těla, moderní akrobacii ani neotantru.

Předpokladem pro účast je zájem o svůj vlastní vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet a probouzet své kvality a dary.

 

ZEMĚ A KOŘENY: Tantrajóga a kontinuum pro ukotvení v těle

16.8. 2021    18:30  – 21

naživo v Looně, zároveň přes zoom nebo kdykoliv později ze záznamu

Kořeny, naše spojení se zemí – odtud čerpáme energii, výživu …a stabilitu. V životě, v těle i v mysli. První čakra je jakousi naší energetickou baterií, určuje naši vitalitu a obecně schopnost existovat na této planetě. Souvisí také s naším vztahem k matérii, financím, bydlení, majetku… Prostě k těm „běžným“ věcem, které potřebujeme pro své fungování v moderním světě. V „spirituálním světě“ se na toto často zapomíná. Nicméně duchovno odříznuté od kořenů nemá z čeho čerpat. Aneb pomáhá chodit po obou nohách (duchovní i materiální) na této naší planetě.

To, co brání zdravému proudění energie v této čakře, je strach. Proto je tak důležité umění uvolnit se do svého těla a také dovolit si jen být, dýchat, cítit, otevřít se zemi a důvěřovat životu.

 

Element ZEMĚ v nás: naše tělo – to pevné a hmotné v něm, kosti, klouby – jejich zdraví a výživa… a také energie, která v nás proudí. První čakra je základ a kořen našeho energetického systému …a je i naší skrytou zásobárnou energie – sídlí tam energie kundaliní, se kterou můžeme vědomě jemně pracovat a kterou lze vnímat i jako magický most propojující tělo a mysl neb naše vědomí se rozšiřuje i tím, že zůstáváme ve své těle a ve spojení s ním. Toto budeme rozvíjet nejen jemnou jógovou praxí a meditacemi, ale také inspirací z kontinuum movement.

Můžete se těšit na čas strávený sami se sebou. Poznej sebe a poznáš celý vesmír. Chvilky zastavení a jógová praxe plynoucí v meditativním tempu a zvukové techniky inspirované kontinuum movement nás vedou dovnitř. Do našeho těla. Probouzení života v nás nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí. Závěrem si užijete oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli. Neb propojení našeho osobního mikrokosmu s Makrokosmem, to je jóga.

 

Cena:

naživo, prezenčně v Looně: 490 Kč / seminář nebo 1290 Kč/ všechny 3 semináře

online včetně záznamu: 400 Kč / seminář nebo 990 Kč/ všechny 3 semináře

Přihlášení na jeden či více seminářů přes tento formulář zde.

 

 

 

Tantrajóga na ÚPLNĚK s tématem podzimní rovnodennosti a vnitřní rovnováhy

20.9. 2021   18:30  – 21

naživo v Looně, zároveň přes zoom nebo kdykoliv později ze záznamu

Harmonizační úplňkový večer s pozdravy měsíce a praxe probouzení sebe-léčivé síly „živé vody“ inspirovaná kontinuum movement. 

Vědomí v těle, hloubka a proudění energie i umění nadhledu a pozorovatele.

Pojďme se vydat na cestu dovnitř do sebe… …do svého vesmíru v tento úplňkový večer těsně před podzimní rovnodenností.

Rovnodenost je pro nás rovnováha dne a noci, světla i temnoty, moment zastavení a nahlédnutí do svého nitra.

V tento magický večer si tak můžete dát rituální dárek pro podporu své osobní rovnováhy.

co je vlastně osobní rovnováha?

Každý jsme jedinečná bytost a proto rovnováha neznamená to, co píšou „esoterické příručky“, ale to, jak ji vnímáme my sami. Je to o prožitku. Procítění.

Propojíme se se svou vnitřní krajinou nejen jógovou praxí, ale i zvukotvořivými technikami inspirovanými kontinuum movement. Zapojíme nekritizující a laskavou vlastní otevřenou pozornost do těla. Zvědavost, propojení a pozornost jsou nám praktickým pomocníkem pro zpracování emocí, spřátelení se se svou vlastní myslí, srdcem a rozvíjení schopnosti koncentrace a relaxace.

Během tvořivé praxe se zaměříme na naše osobní vyladění v klidu, harmonii a vnitřní rovnováhu. Jóga, které se budeme věnovat, vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami a připojíme i další jednoduchá cvičení inspirované kontinuum movement na probouzení vibrací života v nás, živé vody. Propojíme se se svou vnitřní krajinou, kterou necháme roztávat. Toto spojení slouží pro uvolnění těla, starých ,,zamrzlostí“ a ztuhnutí. Potěší i srdce, které toho s námi už tolik zažilo a tato praxe bude směřovat i k němu a jeho uvolnění a roztávání. Užijete si nejen rovnovážnou jógovou praxi pro tělo i mysl, ale i uvolňování proudění „živé vody“ v sobě skrz jemné a laskavé techniky kontinuum movement. Závěrem využijte pozvání k hlubokému uvolnění těla i mysli Nidra jógou. Neb propojení našeho osobního mikrokosmu s Makrokosmem, to je jóga.

Vhodné pro ženy i muže, pro ty kdo chtějí objevit jógu, stejně tak pro pokročilejší. Cvičení nebude fyzicky náročné. Žádá si však zájem o vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet.

Čím více jsme schopni vnímat, pozorovat i aktivně zpracovávat to, co se urodí v naší vnitřní krajině, tím lépe dokážeme vycházet sami se sebou a pak i s okolním světem.

 

Cena:

naživo, prezenčně v Looně: 490 Kč / seminář nebo 1290 Kč/ všechny 3 semináře

online včetně záznamu: 400 Kč / seminář nebo 990 Kč/ všechny 3 semináře

 Přihlášení na jeden či více seminářů přes tento formulář zde.

 

Tantrajóga pro SRDCE a mantry s harmoniem

11.10. 2021    8:30  – 21

naživo v Looně, zároveň přes zoom nebo kdykoliv později ze záznamu

Cesta poznávání sebe sama, do krajiny srdce s tantrickou hatha jógou okořeněnou (po)řádnou porcí bhakti jógy. Užijete si nejen jemnou jógovou praxi, která nám pomáhá přesouvat vědomí z přetížené hlavy zpět do těla a srdce, ale také bhajants – zpěv manter s indickým hudebním nástrojem – harmonium – neb i bhakti je cesta srdce. Možná objevíte i skrytou sílu v sobě inspirováním se tantrickými bohyněmi a božstvy.

Jak se cítí naše srdce? Cítíme ho? Dokážeme vnímat?

Naše srdce s námi zažilo mnohé. Od narození až do dospělosti, spousta zážitků. Některé byly náročné a naše tělo možná tak trochu zmrzlo a srdce s ním. Pojďme společně roztávat. Průvodcem nám bude i zvuk harmonia, které rozezní prostor jako malé varhany, a náš hlas – léčivé vibrace, plné života a inspirace, které se šíří celým tělem při zpívání manter. Zevnitř, skrze své tělo, budeme zjišťovat, že svět je bezpečné místo pro život, ve kterém se můžeme otevřít radosti, lehkosti a pozvat si k sobě do života hojnost a naplnit své srdce.

 Během praxe tantrické hatha jógy inspirované kontinuum movement se zaměříme na naše osobní vyladění v klidu, harmonii a osobní rovnováhu. Jóga, které se budeme věnovat, vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami a připojíme i další jednoduchá cvičení techniky kontinuum movement na probouzení vibrací života v nás. Propojíme se se svou vnitřní krajinou, kterou necháme roztávat. Toto spojení slouží pro uvolnění těla, starých ,,zamrzlostí“ a ztuhnutí. Dovolíme si vnímat a zpracovávat emoce, probouzet umění pozorovatele, spřátelit se se svou vlastní myslí, srdcem.

„Měkčení srdce“ je proces otevírání se důvěry k životu, sebe-lásce a lehosti bytí.

Vhodné pro ženy i muže, pro ty kdo chtějí objevit jógu, stejně pro pokročilejší. Cvičení nebude fyzicky náročné. Žádá si však zájem o vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet.

Poznej sebe a poznáš celý Vesmír.

 

———–

semináře budou přenášeny i online, pokud tedy nemůžete přijít do Loony, lze se tedy také přihlásit z domova přes aplikaci zoom nebo si objednat záznam.

Do přihlášky je nutno uvést, jestli se zúčastníte v sále, nebo online.

 

Cena:

naživo, prezenčně v Looně: 490 Kč / seminář nebo 1290 Kč/ všechny 3 semináře

online včetně záznamu: 400 Kč / seminář nebo 990 Kč/ všechny 3 semináře

 Přihlášení na jeden či více seminářů přes tento formulář zde.

 

 

Přihlášení na jeden či více seminářů přes tento formulář zde.

 ——

Lektorka: Dagmar Volfová (Kala Aryavrat) vede jógové semináře jako rituál pro uvolnění těla a mysli a rozšiřování vědomí. Praxe je jemná, pomalejší, nepříliš fyzicky náročná a přesto do hloubky. Vychází ze zkušeností ze své osobní praxe tantrické jógy, zkoumání univerza a také šestiletých studií autentické tantry pravé ruky v Indii (mantra meditace, ohnivé rituály yagna, yantry). Techniky continuum movement studuje čtvrtým rokem na Somatische akademie Berlin. Hraje na harmonium, píše články o cestě světlem i stínem a provází na cestě za vnitřním poznáním v ČR, Indii i jiných částech světa.

 

——–
A jaké jsou zkušenosti účastníků z uplynulých kurzů?

„Prožitek ze semináře byl hluboký, Vaše hudba k čakrám byla
vybrána citlivě, moc se mi to líbilo.“ Děkuji, Veronika

„Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete. Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.“ Petr

———-

 

 

Voda živá

~  kurz pro osvěžení tekutinového těla

 

Pro kontinuitu společné praxe vypisuji nový osvěžující kurz propojení kontinuum movement a tantrické jógy – forma jógové terapie pro návrat k Sobě a napojení na moudrost svého vlastního těla.

Tématické praxe:

Voda živá ~ probouzení pro tekutinové tělo, uvolnění a návrat k Sobě

Šťavnatá páteř a psoas ~ sval duše

Voda živá ~ výživa pro kosti a klouby

Vyživené nervy ~ voda živá pro harmonii nervového systému

(kurz se koná online 26.8., 14.7.,10.8. a 8.9. vždy 18:00 – 20 h na zoomu, ale vždy bude pak k dispozici ZÁZNAM , tj. lze obejdnart a praktikovat kdykoliv

Kdykoliv LZE objednat ZÁZNAMY

Co kurzem získáte?

Probudíte a energeticky osvěžíte své tekutinové tělo. Protože jsme z velké části tvořeni vodou (je doslova v každé naší buňce), skrze tekutinové tělo a jeho pohyb, tedy pulzaci je vše v nás propojeno. Voda nás vyživuje, probouzí, voda v nás je život. Proto budeme probouzet živou vodu v nás a skrze ní se spojovat se svou přirozeností a moudrostí svého vlastního těla.

Potěšíte svou páteř, ve které bude lépe proudit „životní šťáva“, hluboký bederní sval psoas, kterému se také jinak říká sval duše či orgasmický sval –  jeho uvolnění zkvalitňuje prožívání nejen sexuality, ale i běžné každodennosti (stahuje se strachem a stresem, z čehož nás často bolí záda, proto je důležité jej uvolňovat), podporuje pocit bezpečí a vědomí sebe sama

Vyživíte kosti, klouby i nervový systém

Naučíte se nové jednoduché metody jak se vrátit ke svému klidu

Kurz je vhodný jak pro začínající tak pro zkušené

Metodiku vždy vysvětlím – praxe je technicky přístupná pro každé tělo

Po dohodě lze praktikovat i v těhotenství

Více info a objednání kurzu

28.6. Voda živá ~ probouzení pro tekutinové tělo, uvolnění a výživa ledvin

14.7. Šťavnatá páteř a psoas ~ sval duše

4.8. Voda živá ~ výživa pro kosti a klouby

8.9. Vyživené nervy ~ voda živá pro harmonii nervového systému 

Praxe:

Tantrická jóga pro harmonizaci energie v našem těle – velmi jemná praxe, bez „jógových preclíků“.

Kontinuum movement – zvuk a jemný pohyb jako cesta k vnímání moudrosti svého těla.

Co kurzem získáte?

Skrze probouzení živé vody v sobě skrze zvuk a jemný pohyb dochází k přirozenému probouzení biointeligence vlastního těla a tím jeho schopnosti samo se uzdravovat a vyživit i místa, kde nám jinak schází energie.

Potěšíte svou páteř, ve které bude lépe proudit „životní šťáva“, hluboký bederní sval psoas, kterému se také jinak říká sval duše či orgasmický sval –  jeho uvolnění zkvalitňuje prožívání nejen sexuality, ale i běžné každodennosti (stahuje se strachem a stresem, proto je důležité jej uvolňovat), podporuje pocit bezpečí a vědomí sebe sama

Vyživíte kosti, klouby i nervový systém

Naučíte se nové jednoduché metody jak se vrátit ke svému klidu

Probouzení intuice, která nám pomáhá dělat ta správná rozhodnutí v souladu sami se sebou

Hluboké uvolnění a sebe-léčení

Vědomí v těle, nalézání klidu a propojení se Sebou

Návrat ke své síle v jemnosti

Nechat svou vnitřní krásu rozkvést i navenek

 

Info k praxi Vyživené nervy:

Vydáme se na zvídavou a zábavnou cestu do našeho těla a skrz jemnou praxi dopřejeme výživu našim nervům, které našim tělem prorůstají jako kořeny stromu – vedou od mozkové „ústředny“ až po nejjemnější „kořínky“. Jsou to vlastně buněčné struktury. Nervy jsou speciální buňky s dlouhými výběžky, které dokážou elektrickým signálem a biochemickými procesy předávat velmi rychle informace. A ovlivňují vše. Tvoří v našem těle velmi komplexní síť, která je ovlivněna tím, s čím se v životě setkáváme. Strach nás paralyzuje, omezuje mozkovou činnost, vztek způsobuje hyperaktivitu, šok útlum. Známe termín „obalit si nervy tukem“, ale co když stačí jen v sobě probouzet živou vodu a tím nervový systém vyživit zevnitř?

Těšit se můžete na velmi jemnou praxi zaměřenou na promazání a výživu našeho nervového systému. Pohlazení nervů, které si můžeme dát sami skrz vibrace zvuku a pozorovat účinky praxe v otevřené pozornosti.

Je to vlastně taková zábavná forma meditace pro celé tělo.
Vhodné pro ženy i muže, nezávisle na „jógové pokročilosti“. Cvičení nebude fyzicky náročné. Žádá si však zájem o vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet. Lze absolvovat i v těhotenství, pokud jste zvyklí praktikovat, popř i máte-li omezeno mobilitu, jen je potřeba uvědomit předem lektorku.

Kurz probíhá  po 28.6., st 14.7., st 4.8. a st 8.9. 2021

vždy 18:00 – 20 h, ZOOM + záznam , tj. lze praktikovat kdykoliv

 

Cena za celý letní transformační kurz je 1077 Kč
(nebo jednotlivé semináře á 350 Kč)

Kurz poběží na zoomu a záznam dostanete po každém vysílání. Zůstane vám pro domácí praxi kdykoliv. I pokud se nebudete moci připojit v daný večer, žádná praxe vám tedy neuteče. Dostanete i textové materiály pro další inspiraci.

Kurz přináší pěči o sebe na mnoha úrovních.

Chcete se naladit na svou vnitřní moudrost a probouzet v sobě živou vodu?

 

Objednání kurzu přes tento jednoduchý online formulář 

………….

 

A jaké jsou zkušenosti z kurzů?

Dobrý den Dášo,

díky moc, praktikovala jsem s Vámi poprvé a bylo to úžasné. Ty pozitivní dopady na tělo a psychiku nedokážu slovy úplně popsat, což možná znamená, že to byla ta nejlepší jóga 🙂 Určitě bych ráda pokračovala dál, zatím raději online, bydlím za Prahou a mám malé děti, takže kurz v Praze si nechám až do budoucna.

Co děláte určitě má velký smysl (trpím úzkostnou poruchou a tento typ praxe opravdu pomáhá).

Mějte se krásně,

Lenka

Zdravím, Dášo,

Vaše praxe je opravdu léčivá, dnes krásně vyklidňující a utišující rozbouřenou mysl a především emoce. Díky Vám.

Eva

 

 

 Milá Dagmar, tvé kurzy jsou balzámem pro tělo i duši.

Tekutost proudí skrze bolavá místa a krásně je rozpouští. DÍKY

Lucie

Na další pokračování se už moc těším. Vnímám teď u sebe potřebu jakési očisty emocí a vnímání všeho uvnitř mne, potřebu vnímat to, co mi mé pocity říkají a kam mě vedou. Dovolit si je naplno prožívat. Je to pro mě celkově nový způsob žití a bytí a velmi mě přitahuje a pomáhá mi. Jen ještě mnohdy nevím úplně jak na to, ale při praxi s tebou (a hlavně pak i po ní) pozoruji a cítím, že se uvnitř odehrává něco, co mi dává smysl.

Za tvé online praxe děkuji a jsem vlastně v této prapodivné době za tuto možnost vděčná, protože jinak bych se k tobě tak často prostě nedostala :-).

  Zuzana 

Více zkušeností účastníků seminářů:

Pro domácí praxi si můžete nyní objednat

i záznamy tématických seminářů či kurzů,

které proběhly během uplynulých pár měsíců:

  Májové rozkvétání pro ženy

HLAVA – SRDCE – PÁNEV v propojení

Transformační kurz: čtyři setkání pro hluboké uvolnění, propojení se Sebou a vnitřní rozkvétání

Chcete se napojit na zdroj své síly, abyste si lépe poradily s každodenním životem a našly v něm i více radosti a lehkosti?

Naučit se lépe vnímat své tělo a ženskou podstatu?

Potřebujete si na chvíli spočinout sama se sebou, opravdu do hloubky si odpočinout a uvolňovat staré napětí z těla i mysli?

Nyní si můžete objednat záznamy celého májového kurzu

(nejsou časově omezené)

Více info a objednání kurzu

ONLINE KURZ PRO ŽENY

Pro nás ženy je velmi důležité vrátit se z přetížené hlavy zpět ke vnímání celého těla. Propojit moudrost pánve, srdce i hlavy.

Abychom byly celistvé.

Skrze velmi jemnou praxi vycházející z jedinečné metody kontinuum movement v propojení  tantrickou jógou budeme probouzet harmonické proudění energie v těle.

Umožní nám to uvolňovat i zatuhlá místa, tedy rozpouštět stará zamrznutí v nás, ať už v srdci, pánvi nebo jinde.

  Návrat do těla a vnitřní propojení přináší i lehčí hlavu a uvolněné tvůrčí myšlení.

Naše tělo je často dlouhodobě v napětí, nejen stresujícím sitacemi současnosti, ale i proto, že si pamatuje všechny naše životní zážitky. Nestačí tedy jen meditovat nebo jen sportovat, tedy energii „vybíjet“. Je potřeba propojit tělo-mysl i energii v něm. My si to dovolíme skze synergii velmi jemných praxí, které jsou velmi účinné a výsledky pocítíte už po prvním setkání.

Když v sobě vytvoříme více prostoru a propojíme tělo v celek,

mohou se dít i malé zázraky.

Tentokrát kurz pouze pro ženy

Praxe:

Tantrická jóga pro harmonizaci energie v našem těle – velmi jemná praxe, bez „jógových preclíků“.

Kontinuum movement – zvuk a jemný pohyb jako cesta k vnímání moudrosti svého těla.

Cesta z hlavy do srdce a pánve

Měkčení srdce a probuzení vědomí v pánvi pro napojení na svou ženskou sílu a potenciál

Mystika křížové kosti

Probouzení biointeligence našeho vlastního těla a tím jeho schopnosti samo se  uzdravovat

hluboké uvolnění a sebe-léčení

Probouzení intuice

Vědomí v těle, nalézání klidu a propojení se Sebou

Návrat ke své síle v jemnosti

Nechat svou vnitřní krásu rozkvést i navenek

Kurz proběl v květnu 2021

I po skončení kurzu si můžete kdykoliv objednat ZÁZNAM celého kurzu 

Cena za celý májový transformační kurz je 1277 Kč
(nebo první seminář na zkoušku: 450 Kč)

Kurz Májové rozkvétání poběží celý na zoomu a záznam dostanete po každém vysílání. Zůstane vám pro domácí praxi kdykoliv. I pokud se nebudete moci připojit v pondělí večer, žádná praxe vám tedy neuteče. Dostanete i textové materiály pro další inspiraci.

Kurz přináší pěči o sebe na mnoha úrovních.

Chcete se naladit na svou vnitřní moudrost a rozkvétat?

 

Objednání kurzu přes tento jednoduchý online formulář 

………….

 

A jaké jsou zkušenosti z kurzů?

„Bylo to intenzivní, i když zdánlivě nečinné. To podstatné se totiž děje/dělo hluboko v nás. Děkuji Dáši za průvodcovstvi komnatami mého nitra.“

Petra

 

 

„Milá Dagmar, tvé kurzy jsou balzámem pro tělo i duši.

Tekutost proudí skrze bolavá místa a krásně je rozpouští. DÍKY“

Lucie

 

„Drahá Dášo,

mockrát Ti děkuji za nádherný včerejší večer, tak krásně jsem se uvolnila, že mě přestaly bolet záda a moc se mi ulevilo.“

Maruška 

„Jsem naprosto nadšená, nad tou transformací a tím, co v sobě pozoruji za změny. Cítím i rozdíl v terapiích a jsem i více nacítěná na sebe. Hlava už není tolik v popředí a nej myšlenka pro mě nemít lineární cíl. Dovolim si říct, že ty jsi tím posledním dílem do skládanky mého učení, porozumění sobě samé i v mé profesi. Necítím změnu jen na této úrovni, ale i na té nejhlubší nejintimnější. Žádné cvičení, přístup mě tak nezměnil, jako tvé vedení. Ráda tě poslouchám, je mi příjemný tvůj hlas i projev a naprosto si to užívám s tebou.“

Silvie

 

Dobrý den Dášo,

děkuju za všechny Vaše lekce. Všechny jsem si moc užila a jsem za ně moc vděčná. I když současná doba je nestandardní, tak to, že jste dělala semináře přes zoom v online prostoru ( a já nemusela řešit hlídání) mi dalo možnost být na všech Vašich seminářích a pak v tom naladění zůstat i doma. Moc děkuju.

Continuum Movement mi pomáhá objevovat sama sebe a dává mi možnost více cítit sama sebe. Často jsem jen tak plynula se svým tělem, a pak se cítila víc u sebe, lehčí psychicky i fyzicky, prostě víc v pohodě:). Čím více se uvolním, tím více si uvědomím, jak moc jsem byla stažená a že jsem se vlastně vůbec necítila. Jsem z celého konceptu stále nadšená. 

Moc Vám Děkuju za Vaši Laskavost a Láskyplný Přístup.

Těším se brzy na setkání

Jitka

  AJURVÉDA a JÓGA

výživa, praxe a očistné techniky pro vnitřní rovnováhu

(ZOOM + záznam)

Oblíbený seminář propojující jednoduché a praktické tipy z ajurvédy s jógovou praxí a očistnými technikami, který vedu po návratu z mých indických studií již osmým rokem.

Tentokrát proběhl online, což má i tu výhodu, že se můžete v dnešní době připojit téměř nezávisle na geografické poloze, tedy odkudkoliv a užít si praxi i kdykoliv později ze záznamu. 

Záznam vám zůstane a můžete se k němu vracet i opakovaně.

Součástí semináře jsou i textové materiály, můžete si tedy užít setkání naplno bez nutnosti vše zapisovat.

Více info

Jóga a ajurvéda: Každý máme svou jedinečnou rovnováhu.

Zaměříme se na propojení poznatků prastaré tradiční indické medicíny – ajurvédy a její sestry, jógy v tantrické tradici (práce s energií a čakrami), dozvíte se i více o očistných technikách pro harmonii těla, mysli i emocí, vhodné na jaře i po celý rok.

Dopoledne si projdeme základní principy ajurvédy, čím jsou nám praktické v běžném životě a propojíme i s praxí jemné jógy s energií čaker. V odpoledním pokračování navážeme vnesením světla do tématu očistných technik z jógy a ajurvédy, opět s prodlouženou lekcí jemné hatha jógy a kontinuum movement, tentokrát zaměřené na téma čištění a uvolňování těla i mysli.

Proč se zrovna „jógově-ajurvédsky“ čistit?
Naše tělo je moudré, ví co potřebuje – ovšem, dáme-li mu možnost být v rovnováze. Pokud v ní nejsme, je to jako s řízením vozu se zabláceným sklem – nepůjde to snadno. Tak těžké to má i náš přirozený navigační systém, pokud máme uvnitř tzv. „zaneseno“. Naše interní navigace může někdy váznout, neboť ty signály, které dostáváme, bývají zeslabené nebo pozměněné právě zabláceným průhledem. Někdy prostě potřebujeme trochu vyčistit, a to na různých úrovních: fyzické, energetické, emoční i mentální.
Jóga a ajurvéda se vyvíjely vedle sebe po tisíce let v Indii a úzce spolu souvisí. Obě tradice jsou komplexní, jdou do hloubky a považují za přirozený a zdravý stav systému rovnováhu. Z té se však často z nejrůznějších důvodů vychylujeme – ať už životním stylem, stravou nebo způsobem myšlení. Na rozdíl od západního pohledu na výživu s globálními tabulkovými doporučeními, ajurvéda pracuje s různými typologiemi a tím, že ne vše je vhodné pro všechny (např. raw strava). Faktem také je, že to, co jíme, ovlivňuje naši mysl a emoce. Někdy stačí drobná úprava jídelníčku a trocha vědomé praxe jógy a doplňkových technik z jógy a ajurvédy a tělu tak můžeme pomoci zpět k přirozené rovnováze, zdraví a lehkosti bytí.
Jógová praxe, které se budeme věnovat ve dvou blocích dopoledne i odpoledne je jemná, vedená v pomalejším tempu a vychází z tantrické praxe práce s energií a čakrami, obohacená o snadné, jemné, ale velmi účinné techniky kontinuum movement pro uvolnění proudění „živé vody“ v nás.
Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro zvídavé praktikující.

PROGRAM:

 • Základy ajurvédy a výživy pro různé typologie lidí dle ajurvédské praxe a také prodloužená lekce hatha jógy s energií čaker – tak jako sama ajurvéda bude praxe zaměřená na náš vnitřní svět a rovnováhu  (délka záznamu: 3h)
 • Očistné techniky pro náš systém z jógy a ajurvédy. Projdeme od jednoduchých ranních technik přes tradiční čištění jala netti, vamana dhauti až po známou techniku čištění shanka prakshalana. Vysvětlíme si techniky tak, abyste je pak doma snadno zvládli sami. Opět navážeme praxí jemné jógy, tentokrát na očistné téma na různých úrovních a podporu imunity a vnitřní rovnováhy. Zakončíme hlubokou relaxací pro vyživení nervového systému (délka záznamu: 2,5 h)
Cena nyní: 790 Kč

(obvyklá cena semináře je 1390 Kč)

Místo: ONLINE na ZOOMu + ZÁZNAM , můžete si tedy seminář užít i pokud se vám nehodí čas vysílání 

délka záznamu: 5,5 h ve dvou blocích (3h a 2,5h), teorie i praxe, sledování záznamu si můžete rozložit, jak potřebujete

objednání záznamu ZDE

JARNÍ PROBOUZENÍ

Tantrajóga & kontinuum pro vnitřní rovnováhu
a vyživení nervového systému

 miniKURZ: cyklus 4 seminářů

Začínáme 22.3.2021 tématicky po jarní rovnodennosti s péčí o vnitřní rovnováhu, výživu nerového systému a energetickou očistou orgánů

Tantrická jóga pro harmonizaci energie v našem těle, praxe pro podporu imunity a jarní vnitřní očisty
Kontinuum movement – zvuk a jemný pohyb jako cesta k vnímání moudrosti svého těla

důvěra v sebe a schopnost sebeléčení
hluboké uvolnění, vyživení, doplnění zdrojů

Tandava – tanec Šivy

síla v jemnosti
vědomí v těle
návrat k Sobě

Nyní si můžete objednat záznamy celého jarního kurzu

  Více info

  • Synergie praxí, které mě provázejí posledních 10 let.
  • Uvolňování formy, pouštění konceptů, jedno-duchost.
  • Praxe vede ke vnímání moudrosti svého těla a propojování se se Sebou.
  • Odnesete si i inspiraci na krátké každodenní energetické probouzení a očistné rituály pro uvolňování nečistot z těla a také napětí a stresu.
  • Odlehčení a jarní probouzení.
  • Získáváme tak více síly pro každodenní život, pro větší plynulost, uvolnění a lehkost bytí

  Kurz probíhá 22.3., 29.3., 5.4., 12.4.2021,
  vždy 18:30 – 21 h, pondělí večer + záznam, tj. lze praktikovat kdykoliv

  Cena za celý jarní transformační kurz je 1277 Kč
  (nebo jeden seminář: 450 Kč)

   

  Témata večerů:

  22.3. Jarní probouzení a výživa nervového systému

  29.3. Tantrajóga pro rovnováhu, imunitu a vnitřní oheň

  5.4. Velikonoční speciál – vzkříšení Vyššího já

  12.4. Jarní vyživující praxe i s Tandavou – od kořenů do kosmických výšek

   

  Nyní si můžete objednat záznamy celého jarního kurzu

    přes tento jednoduchý online formulář 

  ………….

   

  A jaké jsou zkušenosti z těchto kurzů?

  „Děkuji moc za včerejší setkání. Bylo to úžasné – úplně jsem cítila tu energii i přes obrazovku. Už se moc těším na záznam.“

  Tereza

   

  „Děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozená a plná sil.“

  Bára

  „Děkuji z včerejší zážitek a prožitek. 

  Nadchnul mne TANDAVA tanec a MILENEC prostor, vystihujete sílu plynutí, pevné propojení s matérií a inspirativní spojení s duchem.“

  Zdena

  „Drahá Dášo,

  mockrát Ti děkuji za nádherný včerejší večer, tak krásně jsem se uvolnila, že mě přestaly bolet záda a moc se mi ulevilo.“

  Maruška 

   

   

   

   

  Posvátné tělo


  Posvátné tělo je nové vnímání sebe sama: tělo i duše v propojení – po mnohá staletí bylo tělo od ducha kulturní podmíněností odpojeno.

  Nyní se to již může měnit. Také vnímáte ty změny?

   

  • Tento seminář je tu pro podporou probíhajícího procesu transformace, tentokrát praxe pouze pro ženy
  • Velmi jemná praxe inspirovaná kontinuum movement s aspekty tantrické jógy

  Podpora procesu energetických změn v našem těle a probouzení vnímání posvátnosti svého těla 

  Cena 2h praxe (záznam) je 350 Kč

  „Děkuji Dáši, ano, tato praxe je velmi to ono, mnohovrstevnatá, vyplavující, odkrývá to co bylo zapomenuto, zázrak těla…celého Vesmíru. Děkuji za Tvoji cestu, že jsi mohla dojít až sem a děkuji za sdílení a nabízení toho co jsi poznala. Jsme takoví archeologové :). Vím, že hledám hluboké poznání, či spíše pravdu o životě, a jednou z ní je i toto: nechat Vesmír, mé tělo činit zázraky…“

  Renáta

   

  „Jsem naprosto nadšená, nad tou transformací a tím, co v sobě pozoruji za změny. Cítím i rozdíl v terapiích a jsem i více nacítěná na sebe. Hlava už není tolik v popředí a nej myšlenka pro mě nemít lineární cíl. Dovolim si říct, že ty jsi tím posledním dílem do skládanky mého učení, porozumění sobě samé i v mé profesi. Necítím změnu jen na této úrovni, ale i na té nejhlubší nejintimnější. Žádné cvičení, přístup mě tak nezměnil, jako tvé vedení. Ráda tě poslouchám, je mi příjemný tvůj hlas i projev a naprosto si to užívám s tebou.“

  Silvie

   

  Vnitřní žena a muž


  ~ Tantrajóga pro uctění těchto principů v nás
  záznam semináře z 14.2.2021

   

  • Uvnitř nás skrýváme různé kvality, které můžeme vědomě využít například pro stanovení hranic (vnitřní muž) a přijetí své síly, aby se ta jemnější část v nás (vnitřní žena) cítila v bezpečí, mohla vnímat, tvořit a důvěřovat své intuici. Na semináři si svědomíme skrze tělo jinové a jangové kvality v nás v praxi tantrické jógy s kontinuum movment, budeme uvolňovat stará již nefunkční přesvědčení a dávat prostor sebe léčení, neb mnohé v nás je obrazem původní rodiny, ze které jsme vzešli a vnitřní muž a žena někdy mohou být v nesouladu podobně jako naši rodiče od kterých jsme podvědomě mohli převzít některá životní přesvědčení.
  • V praxi dáme prostor vnitřnímu smíření a uctění kvalit jak vnitnřího muže, tak vnitřní ženy. Tak jak to umožňuje naše individuální nastavení.
  • Neexistuje totiž „správný vzor“, jak má naše nitro vypadat. Každý máme své jedinečné nastavení, které poznáváme.
  • Tantrická cesta je cesta sebepoznání a vnitřní integrity.
  • Seminář je vhodný pro ženy i muže – všichni obsahujeme celý vesmír – o tom je tantrická praxe.

  Cena za 2,5 h záznam semináře je 450 Kč
  nebo 777 Kč za dva, 1077 Kč za tři (viz výběr seminářů na této stránce)

   

  „Děkuji moc za včerejší setkání. Bylo to úžasné – úplně jsem cítila tu energii i přes obrazovku. Už se moc těším na záznam.“

  Tereza

   

  „Dobrý den, paní Dagmaro, děkuji za pondělní záznam.

  Moc jsem si jógu užila. A znovu si uvědomila, jak jsem od dětství napnutá a v zápřahu, a že to považuji za normální stav. Jenže jsem už vyčerpaná. 
  Při uvolňování jsem všechno to „musím naplnit očekávání“ odkládala. Během jógy jsem pak uvnitř byla jako v nějakém zeleném pralese. Možná to bylo i tou hudbou 852HZ, kterou si od té doby pouštím a pomáhá mě se i očišťovat od negativní energie.
  Uctění muže a ženy pomocí rukou bylo úžasné :).
  Moc děkuji za Vaše online praxe. Těším se na Šivu a Šakti a přeji Vám krásné dny.“
  Monika  

  Tekuté tělo

  ~ kontinuum pro uvolnění a propojení se Sebou
  záznam semináře z 22.2.2021

   

  • Unikátní praxe metody kontinuum movement, která probouzí naše tekuté tělo, tedy umožňuje rozpouštění starých zamrznutí. Během našeho životního příběhu naše tělo reagovalo a přizpůsobovalo se všem situacím, se kterými jsem se vědomě i nevědomě setkali. Díky tomu si v sobě možná neseme zatuhlá až zamrzlá místa, kde nám energie neproudí a omezují naše prožívání života. Skrze zvuk a jemný intuitivní pohyb budeme tato zamrznutí postupně rozpouštět a tím uvolňovat tělo i způsob, jakým přemýšlíme, či reagujeme na životní situace.
  • Tato praxe vede k uvolnění a propojování se se Sebou a pdnesete si i doporučení na krátkou každodenní možnost prpojování se se Sebou a uvolňování napětí a stresu. Pro větší plynulost, uvolnění a lehkost bytí.

  Cena za jeden 2,5 h seminář je 450 Kč
  nebo 777 Kč za dva, 1077 Kč za tři (viz výběr seminářů na této stránce)

   

  „Milá Dášo, děkuju za záznam a především za včerejší online seminář. Jsi skvělá, odvádíš naprosto profesionální práci! Byl to pro mne úžasný zážitek, celou dobu se mi dařilo „roztékat se“ dle tvých pokynů. I dnes se cítím se uvolněně, skvěle. Jak víš, připojila jsem se poprvé, ale myslím, že nikoliv naposledy. Absolvovala jsem v minulosti řadu různých seminářů, tenhle patří ke špičce.

  Přeju ti krásné a zdravé dny“
  Jana

   

  Šiva a Šakti


  ~ Tantrajóga pro posvátný pár uvnitř nás
  záznam semináře z 1.3.2021

   

  • V tantrickém vnímání světa se setkáme se dvěma principy, které jsou často mylně chápány jako vnější muž a žena a tantra jako jejich (sexuální) propojení. Šiva a Šakti jsou však principy uvnitř každého z nás: Šiva je čisté vědomí, umění být pozorovatelem i když se uvnitř nás i okolo nás „žene tornádo“ a Šakti je životní energie, tedy i emoce, vše projevené unitř nás i venku. Posvátné tantrické spojení tedy není sex muže a ženy, ale uvědomění souladu a propojení těchto principů uvnitř každého z nás.
  • Celistvost.
  • Seminář je vhodný pro ženy i muže – všichni obsahujeme celý vesmír – o tom je tantrická praxe.
  • Můžete se přihlásit na jednotlivé semináře i celou transformační trilogii.
  • online ZOOM nebo kdykoliv pak ze záznamu

  Cena za 2,5 h záznam semináře je 450 Kč
  nebo 777 Kč za dva, 1077 Kč za tři (viz výběr seminářů na této stránce)

   

  „Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete.
  Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a velmi rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.“ 

  Petr

   

  Nový začátek

  • První společná praxe roku 2021. Nový začátek, nové momentum před prvním novem v novém roce. Naladění se na sebe a svůj potenciál… a nové vykročení. Skrze jemnou praxi budeme poodhalovat rozpomínání na to zdravé v nás.

  Tantrajóga pro pět elementů

  • Praxe pro harmonii živlů v nás. Tantrická jóga inspirovaná kontinuum movement pro elementy země, vody, ohně a vzduchu. Probouzení vnitřní síly.

  Spokojené vnitřní dítě

  • Spočinutí se sebou a naladění na to zdravé, tvořivé vnitřní dítě v sobě. Zvědavé objevování světa i sebe sama a naladění se na lehkost bytí. Sebeléčení.

  Cena za jeden 2,5 h seminář je 450 Kč
  nebo 777 Kč za dva, 1077 Kč za tři.

   

  „Děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.“ Bára

  „Pondělní praxe pro mě byla velmi hluboká, hodně se uvolňovalo. Poslední dvě noci jsem spala jako mimino. Děkuju, že se můžeme „setkavat online“ a že skrze Continuum Movement mě vedete k sobě. Začínám si více uvědomovat a cítit svoje srdce a hradby, které jsem kolem sebe vystavěla. Je prčíemné cítit i laskavou a milující část sebe samé. Děkuju za Vasi laskavou péči“  Jitka

  „Milá Dášo, děkuji moc za včerejší večer, bylo to velmi příjemné, jemné, hluboké… a tolik inspirace na cvičení, něco určitě zařadím k těm svým oblíbeným. Opatruj se moc krásně a ze srdce přeji požehnané dny příští“ s Láskou Helča

  Další záznamy online seminářů

   

  Pokud jste nestihli reálný čas vysílání, je nyní možnost si zakoupit přístup k záznamu večerních online seminářů.  

  Jedná se o velmi jemnou, ale hlubokou transformační praxi tantrické hatha jógy s kontinuum movement na různá témata.

  Jóga jako rituál pro tělo i duši.

  Můžete tak zažít hloubku energetické praxe i na dálku, kdekoli jste.

  Pokud preferujete kratší praxe (jógové „rozcvičky“ a meditace) a je pro vás důležité vysoké rozlišení záznamu obrazu,

  pak se vám možná bude líbit program 16 kratších videí Jóga na každý den, který je celý natočený na profesionální TV kamery a najdete jej na jiné stránce zde.

  Vodní had ~ POSVÁTNÉ TĚLO a vnitřní roztávání 

  kurz kontinuum pro ženy

  Středy večer online na ZOOMu, lze se přihlásit i později ze záznamu 

  nový běh kurzu od ledna – Vodní had – POSVÁTNÉ TĚLO

  možnost objenat i jen první díl na zkoušku (2h záznam za 350 Kč)

   

  Více info a přihlášení

  online kurz pro ženy VODNÍ HAD

  Nový kurz 20.1.- 24.2.2021 online středy večer i ze záznamu

  Vodní had ~ vnitřní síla a sebeléčení

  Podpora procesu energetických změn v našem těle ~ posvátné tělo

  Posvátné tělo je nové vnímání sebe sama: 

  Tělo i duše v propojení

  (po mnohá staletí bylo tělo od ducha kulturní podmíněností odpojeno)

  Nyní se vše mění.

  Také vnímáte ty změny?

  Tento kurz je podporou probíhajícího procesu transformace

  Velmi jemná praxe inspirovaná kontinuum movement s aspekty tantrické jógy

  NOVÝ kurz 6 x 120 min, v reálném čase online i se záznamem z praxe – ucelený transformační kurz 

  Kurz je vhodný pro ženy, které se těší na chvíli pro sebe, spočinutí, návrat ke svým zdrojům, vyživení a sebe-léčení

  Když jsme my ženy vnitřně vyživené, probouzí se i tvořivost, vnitřní naplnění a více radosti v životě

    

  synergie tantrické jógy, kundalini praxe hadí síly v praxi jógy, možná už téměř bez asán, probuzená vnitřní voda, kraniosakrální pulzace, tekuté tělo a tekutá páteř prostě VODNÍ HAD.

  Synergie všech těch praxí, které v sobě nesu a předávám dále.

  Prostě se to děje.

  Hada nezastavíš, nezkrotíš, prostě se s ním setkáš, možná pohlédneš do jeho očí a možná tě pak sveze na nová místa …nitra tvého.

   Těším se na společné tvoření.

  Vodní had ~ vnitřní síla a sebeléčení

   Kurz pro rozvíjení sebepřijetí, uvolnění se do vlastního těla a probouzení své přirozenosti a vnitřní síly.

   Vodní had – síla v jemnosti.

   Pro více informací ke kontinuum movement nahlédněte k mně na blog do těchto článků.  

   Kurz je vhodný pro ženy, které se těší na chvíli pro sebe, spočinutí, návrat ke svým zdrojům, vyživení a sebe-léčení

    6 setkání

  středy večer 18:15 – 20:15

  Lze v reálném čase i ze záznamu.

  Ke kurzu se můžete připojit kdykoli – dostanete všechny nahrávky.

  Nahrávky budou přístupné minimálně měsíc. 

   

  Pro každodennosti doporučuji i vybrat si jednu – dvě techniky, kterým se budete věnovat každý den 10-20 minut pro ještě hlubší sebeléčení a osobní transformaci.

   

  kurz poběží 20.1.-24.2.2021

   Cena kurzu 6 setkání je 1900 Kč

  (obvyklá cena: 350 Kč/večer) 

   Pokud se nacházíte nyní v obtížné finanční situaci, můžeme se domluvit na rozdělení platby – záloha a pak doplatek později, popř. ještě jinak, individuální scholarship nebo dobrovolný příspěvek.

   

  Pokud pochybujete, zda je praxe pro vás vhodná, můžete vyzkoušet ochutnávku – záznam z praxe: video „Voda živá“ – dech života – sebepečující praxe 

   

  Setkání bude vždy 120 minut,

  záznam ca 100-110 minut (nahrávám až po úvodním krátkém sharingu a pouze svou obrazovku, tj. vaše praxe na kurzu je čistě soukromá).

  Záznam pokaždé pošlu všem přihlášeným

   

  Přihlášky přes tento jednoduchý online formulář 

  a dostanete přístupová hesla na ZOOM a po každém setkání link na záznam 

  Pokud by vám email nedorazil, prosím, napište mi raději znovu. 

    

  V čem spočívá kontinuum movement?

  Techniky inspirované kontinuum movement jsou provedením snadné, jemné, ale velmi účinné. Vhodné pro každé tělo i každodenní použití. Přinášejí pozornost z naší často přetížené hlavy do těla …až k naší esenci.

   

  Skrz zvuk a jemný intuitivní pohyb rozhýbáváme život (vodu) v nás až do buněk a učíme se v otevřené pozornosti vnímat své teď a tady bez nezdravé sebekritiky.

   

  Prostě tak, jak to zrovna dokážeme.

   

  Necháváme odplavit, co už může odejít

  a probudit, co se zrovna probudit může.

  Tělo a celá jeho struktura ožívá, i různá zatuhlá místa mohou roztávat, uvolňovat se.

   

  Léčení starých zranění.
  Zabydlení v těle, usazení, zakořenění.
  Získáváme tak více síly pro každodenní život.

   

  Významný efekt praxe je sebe-léčení. Probouzení vnitřní léčivé síly.

   

  Blahodárný účinek na nervový systém, zažívání, dýchání, vnitřní orgány a třeba i oči či zažívání.

   

  Ve zdravém živém těle i funguje přirozená imunita.

   

  Můžete se těšit na zabydlení se ve svém těle a probouzení jeho vlastní bio-inteligence skrze probouzení vnitřní vody, která je v každé naší buňce. Rozšířené vědomí v těle a také uvolnění a vnímání bezpečí toho být přítomni ve svém těle. Tento pocit nám často chyběl již v dětství a mládí a neseme si s sebou příběhy, které nás zatěžují. Proto je důležité umět rozpouštět a integrovat to, co v nás bylo zamrzlé.

   

  Velmi jemná praxe pro hluboké uvolnění a probouzení živé vody v nás. Vhodná pro začátečníky i ti, kdož si techniky kontinuum movement oblíbili – půjdeme opět do dalších vrstev a s novými technikami.

   

  Zvuk je jedna z neúčinnějších možností jak probouzet živou vodu. Zvuk vědomě vedený do tkání probouzí a léčí. Tam, kde máme pocit, že nám energie – voda neproudí, právě tam je skrytý poklad a velké množství energie, která chce být uznána a znovu proudit.

   

  Budeme uvolňovat jednotlivé části těla skrz vibrace zvuku a pozorovat účinky praxe v otevřené pozornosti. Je to vlastně taková zábavná forma meditace pro celé tělo. Zároveň probouzíme důvěru v sebe, moudrost svého těla a své vlastní schopnosti orientace v životě.

   

  Voda v nás je naše kreativita i umění plynout životem

   ……………….. 

   

  Zkušenosti z minulých seminářů kontinua:

   

  Bylo to intenzivní, i když zdánlivě nečinné. To podstatné se totiž děje/dělo hluboko v nás. Děkuji Dáši za průvodcovství komnatami mého nitra
  Petra

   

  Dášo, laskavá, milá, pečující,
  děkuji ti převelice za tvůj čas, za zaslání tvých videí. 
  Je to přesně to, co rezonuje touto dobou, co je užitečné k přerodu, kterým procházíme všichni. Děkuji ti za to. Je to opravdu nádhera…….přerod a tvoje doprovázení.

  Olga 

   

  Děkuji za pondělní zážitek. Bylo to hluboké a děly se věci. Občas mě z hloubky vytáhla hlava zase na povrch, ale ty ponory…….😁
  Velmi mě oslovuje práce se zvukem a je pro mě léčivá.
  Přeji hodně zdaru ve Vaší práci a nám spoustu dalších lekcí s Vámi.
  Zuzka 

  ……………

   

  Přihlášky na nový online kurz přes tento jednoduchý online formulář 

  ………….

   

  Spokojené vnitřní dítě – kontinuum&yoga

  Pondělí 1.2.2021

  Online ZOOM i záznam

  Zvědavé objevování světa i sebe sama a naladění se na lehkost bytí

  Více info a přihlášení

  Jaké by to bylo spojit se s tou částí v nás, která zvědavě zkoumá okolní svět s odvahou dětem vlastní? Bez přehnané kritiky k sobě?
  Jaké by to bylo zabydlet se sami v sobě a dovolit si lehkost bytí?

  Od počátku života jsme zažili mnohé, utvářelo to naši osobnost, něco nám slouží k radosti a užitku, něco možná ne. Ledacos starého nefunkčního můžeme jemně a laskavě rozpouštět a uvolňovat přímo z těla, z našich buněk díky velmi jemným technikám jógy inspirované kontinuum movement, pomáhá i umění nadhledu, které přinášejí konstelace vedené s lehkostí Janovi vlastní.

  Přijďte se seznámit a objevit své zdravé vnitřní dítě. Zažít radost, lehkost, zvědavost i odvahu prostě BÝT.

  ——————–

  pondělí 1.2.
  Čas: 18:30 – 21 h
  Místo: ONLINE na ZOOMu

  Přihlášky přes tento jednoduchý online formulář

  Cena: 450 Kč

  možnost účastnit se ze záznamu
  nižší cena při účasti na více seminářích – zimní permanentka:

  TRANSFORMAČNÍ TANTRAJÓGA:
  večery 18:30 – 21 – v současné době online na ZOOMU

  11.1. Nový začátek
  18.1. Tantrajóga pro 5 elementů v nás
  1.2. Spokojené vnitřní dítě

   

  jeden seminář: 450 Kč, 

  dva: 777 Kč,

  tři: 1077 Kč

  Pokud se nacházíte v náročné finanční situaci, ale seminářů se chcete zúčastnit, ozvěte se, lze se připojit online i za dobrovolný příspěvek 

   ——————–

  A jaké jsou zkušenosti účastníků z uplynulých akcí?

  Děkuji za včerejší lekci. Moc mi to slovy popsat nejde, protože je to málo. Takže jedním slovem blaženost na srdci. Radka

  Bylo to intenzivní, i když zdánlivě nečinné. To podstatné se totiž děje/dělo hluboko v nás. Děkuji Dáši za průvodcovství komnatami mého nitra
  Petra

  Dáši, obratem odpovídám plná neuvěřitelných pocitů. Už po včerejší první lekci jsem byla úplně jak vyměněná.

   

  Tantrajóga pro pět elementů

  záznam online semináře, délka 2,5h

  Praxe pro harmonii živlů v nás. Tantrická jóga inspirovaná kontinuum movement pro elementy země, vody, ohně a vzduchu. Probouzení vnitřní síly.

  Více info a přihlášení

  armonizační večer s jemnou tantrickou hatha jógou pro více vnitřní síly a rovnováhy. Propojení s elementy země, vody, vzduchu a ohně v nás. Těšit se můžete i na techniky inspirované kontinuum movement pro probouzení proudění vnitřních vod – cesta do srdce a svého nitra skrz kultivaci „živé vody v nás“. 
  Na závěr relaxace pro hluboké uvolnění a načerpání sil.

  Tantrajóga vychází z jemného přístupu k józe a z tantrické praxe pozornosti a práce s vnitřní energií (kundalini) a čakrami. Jemná a laskavá praxe zaměřená na přítomnost a kultivaci vnitřní energie skrz praxi s našimi „nehmotnými orgány“ – čakrami a elementy. Element země pro naše kořeny a uzemnění, voda pro umění plynutí (i to emoční), oheň pro vnitřní zapálení, vzduch pro lehčí myšlenky a radost a lehkost v srdci. Jógová praxe se prolíná s uvolňujícími technikami kontinuum movement. 

  Cvičení je jemnější, orientované více na náš vnitřní svět, pozornost teď a tady ve svých tělech. Umění pozorovatele bez hodnocení, nutnosti dosahování výkonů a kritičnosti.
  Přestože jóga je obecně na západě chápána jako „zdravé fyzické cvičení“, hlavní jóga se děje skrz naše vnímání. Naše vnitřní energie je mocná – kam ji zaměříme, tam ji posíláme a to uskutečňujeme. Vědomá jóga podporuje naši přirozenou schopnost kráčet po své vlastní cestě.

  Seminář je určen nejen těm, kteří si chtějí užít jógový večer třeba i trochu jinak, ale i těm, kteří teprve začínají.

  Těšit se můžete na čas strávený sami se sebou. Tantra praví Poznej sebe a poznáš celý vesmír. Chvilky zastavení a jógová praxe plynoucí v meditativním tempu nás vede dovnitř. Do našeho těla. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí. Během praxe si vysvětlíme i účinky jednotlivých ásan (pozic), cvičení okořeníme tematickými hudebními meditacemi a na cestě sebepoznání nám budou nápomocny i další techniky: např. „kontinuum movement“, které přináší pozornost do těla a k naší esenci. Skrz zvuk a intuitivní pohyb rozhýbáváme život (vodu) v nás až do buněk a učíme se v otevřené pozornosti vnímat své teď a tady. Rozpouští to, co k nám nepatří, přináší hluboké uvolnění a uvědomění. Síla v jemnosti.

  ——————–

  pondělí 18.1.
  Čas: 18:30 – 21 h
  Místo: ONLINE na ZOOMu a nebo ZÁZNAM

  Přihlášky přes tento jednoduchý online formulář

  Cena: 450 Kč

  možnost účastnit se ze záznamu
  nižší cena při účasti na více seminářích

   

  zimní permanentka – TRANSFORMAČNÍ TANTRAJÓGA:

  večery 18:30 – 21 – v současné době online na ZOOMU

  11.1. Nový začátek
  18.1. Tantrajóga pro 5 elementů v nás
  1.2. Spokojené vnitřní dítě

   

  jeden seminář: 450 Kč, 

  dva: 777 Kč,

  tři: 1077 Kč

  Pokud se nacházíte v náročné finanční situaci, ale seminářů se chcete zúčastnit, ozvěte se, lze se připojit online i za dobrovolný příspěvek 

   ———–

  A jaké jsou zkušenosti účastníků z uplynulých akcí?

  „Dáši, děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.“

  Bára

   

  „Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete.
  Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a velmi rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.“
  Petr

  Nový začátek – tantrajóga se záměrem pro 2021

  záznam online semináře, délka 2,5

  Tradiční novoroční praxe pro vnitřní harmonii, tentokrát na magické datum 11.1. před prvním novem v nového roku

  Více info a přihlášení

  Nový začátek: klidné spočinutí i energetické probouzení před prvním novem v novém roce 2021.

  Tradiční novoroční praxe pro podporu vnitřní harmonie tentokrát na magické datum 11.1.
  online na platformě Zoom

  Naladění se na sebe a svůj potenciál a nové vykročení.

  Vytvořili jste si záměr pro rok 2021? Praxí jej podpoříte.
  Nejste zvyklí pracovat se Záměrem?
  Stačí naladit se na sebe a zeptat se svého srdce, co potřebuje.

  Tato praxe je o spočinutí sami se sebou.

  Skrze jemnou praxi budeme poodhalovat rozpomínání na to zdravé v nás.

  Je mi ctí provádět vás propojením se zdrojovou energií.

  Tantrajóga je jemná jógová praxe vycházející z tantrických principů energetiky těla. Praxe asán, tedy jógových pozic, uvnitřnění i meditace nás vede do rezonance s energií univerza.
  Asánami tvoříme posvátnou geometrii ze svého těla, ovšem praxe je velmi jemná, žádné náročné pozice nejsou nutné.

  Můžete se těšit i na oblíbené kontinuum movement – jemná hravá praxe která díky vibracím zvuku ladí naše tělo zevnitř, uvolňuje napětí a přináší spočinutí a stav meditace v celém těle.

  ——————–

  pondělí 11.1.
  Čas: 18:30 – 21 h
  Místo: ONLINE na ZOOMu

  Přihlášky přes tento jednoduchý online formulář

  Cena: 450 Kč

  možnost účastnit se ze záznamu
  nižší cena při účasti na více seminářích

  zimní permanentka:

  TRANSFORMAČNÍ TANTRAJÓGA:
  večery 18:30 – 21 – v současné době online na ZOOMU

  11.1. Nový začátek
  18.1. Tantrajóga pro 5 elementů v nás
  1.2. Spokojené vnitřní dítě

   

  při přihlášení na 2 semináře: 777 Kč,
  tři: 1077 Kč

   ———–

  A jaké jsou zkušenosti účastníků z uplynulých akcí?

  „Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete.
  Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a velmi rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.“
  Petr

  Dášo, laskavá, milá, pečující,
  děkuji ti převelice za tvůj čas, za zaslání tvých videí.
  Je to přesně to, co rezonuje touto dobou, co je užitečné k přerodu, kterým procházíme všichni. Děkuji ti za to. Je to opravdu nádhera…….přerod a tvoje doprovázení.

  Olga 

  „Chtěla jsem Ti moc poděkovat, bylo to skvělé se dostat zase k sobě a potkat se sama se sebou.
  Díky!“
  Petra

   

  „Dáši, děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.“
  Bára

   

  Úplňková Tantrajóga

  záznam online semináře pro ženy – harmonizace na úplněk, délka 2,5h

   

  Více info

   Jemná tantrická hatha jóga a kontinuum movement jako rituál pro uvolňování energetiky.

  Vědomí v těle, hloubka a proudění energie i umění nadhledu a pozorovatele.

  Úplňkové naladění.
  30.11. v 10.29 nastává úplněk v Blížencích. V souladu s tímto tématem budeme večer věnovat dechu, a péči o nervový systém velmi jemnými, ale účinnými technikami. Čas zanoření se do sebe a (sebe)vyživení.

  Zabydlení se ve svém těle a probouzení jeho vlastní bio-inteligence probouzením a harmonizací živé vody v nás. Vnímání sebe sama a svých pocitů a potřeb.
  Uvolnění a pocit bezpečí ve svém těle.

  Tantrická jóga uvolňuje proudění energie skrze nenáročné, ale účinné jógové pozice a meditace. Rozvíjí potenciál čaker a rozšiřuje vědomí. Na úplněk poplyneme i s pozdravem měsíce a především budeme rozpouštět a uvolňovat.

  Techniky inspirované kontinuum movement jsou provedením snadné, jemné, ale velmi účinné. Vhodné pro každé tělo i každodenní použití. Přinášejí pozornost z hlavy do těla …až k naší esenci. Skrz zvuk a jemný intuitivní pohyb rozhýbáváme život (vodu) v nás až do buněk a učíme se v otevřené pozornosti vnímat své teď a tady bez nezdravé sebekritiky. Prostě tak, jak to zrovna dokážeme.
  Necháváme odplavit, co už může odejít a probudit, co se zrovna probudit může.
  Tělo a celá jeho struktura ožívá, i různá zatuhlá místa mohou roztávat, uvolňovat se.
  Zabydlení v těle, usazení, zakořenění.
  Získáváme tak více síly pro každodenní život.

  Učíme se přijímat svůj život, svůj příběh a sebe samé ve své komplexnosti bytí.

  Osvícení, kam nás jóga i tantra směřují, je vlastně Sebepoznání.

  Uvnitř nás je celý vesmír. A propojení toho našeho mikrokosmu s Makrokosmem, to je stav jógy.

   

  záznam z pondělí 30.11.

  délka: 2,5 h

  cena: 450 Kč, opakované přehrávání

  nižší cena při pořízení záznamů z více seminářů

  (777 Kč dva, 1077 Kč tři, každý v délce 2,5h)

  Objednání záznamu: dasa@simhayoga.cz

  ——————–

  Další semináře Tantrajógy (online nebo i naživo – pravděpodobně poběží obojí):
  (vždy 18:30-21)

   

  Loona – Praha 8, Karlín: (i ONLINE)

  7.12. Adventní tantrajóga (pokud bude naživo, tak i s kakaem)

  14.12. Tantrajóga na NOV ve tmě – skrz tmu hledám světlo v sobě

  4.1. Nový začátek

   

  Golden Temple – Praha 6  (i ONLINE)

  18.12. Slunovratová Tantrajóga ve tmě při svíčkách – oslava zimního Slunovratu a návrat světla

   

  ——————-
  Zkušenosti z proběhlých seminářů:

  Včerejší praxe byla pro mě dost intenzivní a cítím se moc dobře. Continuum Movement mě hluboce léčí.
  Jitka

   

  Dáši, děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.
  Bára

   

  Miluji tvoje cvičení, protože mě vždycky dá něco nového. Pokaždé si odnesu nějakou odpověď na svoje otázky. Jóga, kterou vedeš mi dává klid na duši, harmonizuje a vyživuje. Jsem moc ráda, že jsem tě potkala a mám možnost navštěvovat tvoje hodiny.
  Jitka

   

  Tantrajóga pro rovnováhu a svůj střed

  nový záznam 2,5 h semináře

  Více info

   Jemná tantrická hatha jóga jako rituál pro uvolňování energetiky těla.

  Vědomí v těle, hloubka a proudění energie i umění nadhledu a pozorovatele.

   Tantra je tanec Šivy (vědomí) a Šakti (energie) uvnitř nás. 

  Rovnováha nejen nalevo a napravo, ale i nahoře a dole. Najít svůj osobní střed, středovou línii i bod, ve kterém se vše v nás potkává. Osobní střed, bod nula, neutralita. Dar hlubokého spočinutí bez nutnosti třídění emocí a zážitků na dobré nebo špatné. Plná přítomnost teď a tady. Integrace a proces (sebe)přijetí. 

  Přidáme i techniky na uvolnění i prohřátí  – podporu imunity, třetí čakry, vnitřního ohně – oheň transformace.

  Zaměříme se na naše osobní vyladění v klidu, harmonii a vnitřní rovnováhu. Jóga, které se budeme věnovat, vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami a připojíme i další jednoduchá cvičení z kontinuum movement na probouzení vibrací života v nás, živé vody a rozpouštění toho, co už může odejít.

   Učíme se přijímat svůj život, svůj příběh a sebe samé ve své komplexnosti bytí.

  Osvícení, kam nás jóga i tantra směřují, je vlastně Sebepoznání. 

  Uvnitř nás je celý vesmír. A propojení toho našeho mikrokosmu s Makrokosmem, to je stav jógy.

   

  délka: 2,5 h

  cena: 450 Kč, opakované přehrávání

  nižší cena při pořízení záznamů z více seminářů

  (777 Kč dva, 1077 Kč tři, každý v délce 2,5h)

  Objednání záznamu: dasa@simhayoga.cz

  ——————–

   

  Zkušenosti z proběhlých seminářů:

  Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete.
  Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a velmi rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.
  Petr

  Dáši, děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.
  Bára
  Miluji tvoje cvičení, protože mě vždycky dá něco nového. Pokaždé si odnesu nějakou odpověď na svoje otázky. Jóga, kterou vedeš mi dává klid na duši, harmonizuje a vyživuje. Jsem moc ráda, že jsem tě potkala a mám možnost navštěvovat tvoje hodiny.
  Jitka

  Vyšší vědomí ~ Tantrajóga od kořenů po korunu

  nový záznam 2,5 h semináře

  Více info

   

   Jemná tantrická hatha jóga jako rituál pro uvolňování energetiky těla.

  Vědomí v těle, hloubka a proudění energie i umění nadhledu a pozorovatele.

  Projdeme energetický – čakrový systém našeho těla od kořenů ke koruně.

   

  Zaměříme se na naše osobní vyladění v klidu, harmonii a vnitřní rovnováhu. Jóga, které se budeme věnovat, vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami a připojíme i další jednoduchá cvičení z kontinuum movement na probouzení vibrací života v nás, živé vody a rozpouštění toho, co už může odejít.

   

  Naše vědomí – Šiva
  a energie – Šakti
  tančí uvnitř nás.

  A v korunové čakře je místo jejich posvátné svatby.

   

  Vědomí koruny v nás je i přijetí toho, co se v nás i okolo nás odehrává a umění lehkosti a nadhledu.

  Učíme se přijímat svůj život, svůj příběh a sebe samé ve své komplexnosti bytí.

  Osvícení, kam nás jóga i tantra směřují, je vlastně Sebepoznání. 

  Uvnitř nás je celý vesmír. A propojení toho našeho mikrokosmu s Makrokosmem, to je stav jógy.

   

  délka: 2,5 h

  cena: 450 Kč, opakované přehrávání

  nižší cena při pořízení záznamů z více seminářů

  (777 Kč dva, 1077 Kč tři, každý v délce 2,5h)

  Objednání záznamu: dasa@simhayoga.cz

  ——————–

   

  Zkušenosti z proběhlých seminářů:

  Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete.
  Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a velmi rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.
  Petr

  Dáši, děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.
  Bára
  Miluji tvoje cvičení, protože mě vždycky dá něco nového. Pokaždé si odnesu nějakou odpověď na svoje otázky. Jóga, kterou vedeš mi dává klid na duši, harmonizuje a vyživuje. Jsem moc ráda, že jsem tě potkala a mám možnost navštěvovat tvoje hodiny.
  Jitka

  Voda živá ~ dech života

  Více info

  Záznam z dopoledního kurzu Voda živá – inspirace kontinuum movement. Velmi jemná praxe zaměřená na uvolnění bránice, probouzení tekutosti těla, živé fascie a sebe-léčivou sílu našeho těla. Praxe jak ji možná neznáte. Velmi uvolňující zabydlení se v těle. Hluboké propojení se svým dechem i skrze zvuk. Vědomí sebe sama.

  Vyzkoušejte.

  Délka: 1h 56 min

  Můžete si zakoupit buď jedno přehrání na vyzkoušení nebo neomezený počet přehrání a praktikovat si kdykoli budete mít chuť

  Čas strávený sami se sebou. Poznej sebe a poznáš celý vesmír. Chvilky zastavení a praxe plynoucí v meditativním tempu nás vede dovnitř. Do našeho těla. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí.

  Čím více jsme schopni vnímat, pozorovat i aktivně zpracovávat to, co se urodí v naší vnitřní krajině, tím lépe dokážeme vycházet sami se sebou a pak i s okolním světem.

  Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro pokročilejší, pro ženy i muže. Předpokladem pro praxi je zájem o svůj vlastní vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet a probouzet své kvality a dary.

  Praxe je velmi jemná, zpomalující, vědomá.

  Léčení nervového systému, bránice a páteře.

  Nákup videa - jedno přehrání na zkoušku


  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

  Nákup videa - neomezené přehrávání pro domácí praxi


  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

  Adventní Tantrajóga

   2,5 h záznam online semináře

   

   

   

  Více info

  Jemná tantrická hatha jóga a kontinuum movement jako rituál pro uvolňování energetiky.
   
  Adventní ladění – niterný prožitek a vnitřní odpověď na to, co propojuje mystiku křesťanského adventu a tantry.
  Cesta hlubokého smíření s našimi kořeny střední Evropy skrze tantrickou praxi energetiky čaker, kterou však najdeme v určité formě i ve staré mystice křesťanství.
  Cesta integrace, propojení.
  Přímé spojení s energií zdroje.
   
  Tantrická energetika adventu: mystika křesťanství v tantrajóze a tantry v křesťanství.
   
  Propojení něčeho, co bylo uměle odděleno jinými úhly pohledu. Nyní je čas integrace a smíření
  opravdu v hloubce sebe sama.
   
  Přijetí kvalit těla i ducha.
   
  Advent znamená příchod. Příchod světla. Ne náhodou jej naši předci slavili právě v té nejtemnější části roku.
   
  Jaký význam má energeticky pro nás advent? jaký je smysl čtyř adventních nedělí? A jaká je vlastně podstata prapůvodního starého křesťanství? Skrze jemnou praxi budeme poodhalovat rozpomínání na to zdravé v nás.
   
  Praxi s energetikou čaker najdeme i v křesťanství, zejména s korunovou a srdeční čakrou.
  Zároveň se zaměříme i na vědomí v těle, hloubka a proudění energie i umění nadhledu a pozorovatele.
   
  Je mi ctí provádět vás propojením se zdrojovou energií skrze rozšiřování vědomí i zabydlení se ve svém těle a probouzení jeho vlastní bio-inteligence.
   
  Uvolnění a pocit bezpečí ve svém těle.
   
   
  Pokud seminář bude i naživo, k záměru nám přispěje i bio raw kakao z Bali, které si na semináři rituálně užijeme a jemné osvětlení svíček, které pomůže zklidnit mysl a naladit nás na to hezké v nás v čase vánoc. Při online vysílání si vyberete vy svůj nápoj bohů.
   
   
  ————-

  Pondělí 7.12.

  Čas: 18:30 – 21 h

  Místo: ONLINE na ZOOMu
  a zdá se že i zároveň naživo v Looně v Karlíně, bude-li možno (Křižíkova 67, P8-Karlín)

   

  Cena: 450 Kč online

  / 550 Kč naživo s rituálním kakaem

   

  možnost účastnit se ze záznamu

  nižší cena při účasti na více seminářích

   

  Přihlášky: dasa@simhayoga.cz
  (podle aktuálního stavu si upřesníme, jestli bude pouze online nebo online i naživo)

   

  info: www.simhayoga.cz

  ——————–

  Další semináře Tantrajógy (online nebo i naživo – pravděpodobně poběží obojí):
  (vždy 18:30-21)

   

  Loona – Praha 8, Karlín ( i online)

  7.12. Adventní tantrajóga (pokud bude naživo, tak i s kakaem)

  14.12. Tantrajóga na NOV ve tmě – skrz tmu hledám světlo v sobě

  4.1. Nový začátek

   

  Golden Temple – Praha 6 (i online)

  18.12. Slunovratová Tantrajóga ve tmě při svíčkách – oslava zimního Slunovratu a návrat světla

   

  ——————-

  A jaké jsou zkušenosti účastníků z uplynulých akcí?

  „Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete.
  Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a velmi rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.“

  Petr

   

  „Chtěla jsem Ti moc poděkovat, bylo to skvělé se dostat zase k sobě a potkat se sama se sebou.
  Díky!“
  Petra

   

  „Dáši, děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.“

  Bára
  ———-

   

  Tantrajóga na NOV ve tmě

  2,5 h záznam online semináře

   

  Více info
  Skrz tmu hledám světlo v sobě aneb nebojme se stínů a tmy
  Tantrajóga ve tmě na poslední NOV v tomto roce
   
  Přijetí tmy jako mystického lůna pro výživu svých zdrojů, vědomí hloubky, mystéria a zrod nového. Ze tmy se rodí světlo.
  Nacházíme se v té temné částí roku: dlouhé noci a krátké dny nás vedou dovnitř. Blíží se zimní Slunovrat, kdy slavíme Návrat Světla. I dlouhé temné noci a zejména naše pozornost dovnitř sebe přinášejí možnost vynést na světlo svého vědomí to, co se děje uvnitř nás – pro více svobody sami v sobě.
   
  V pondělí 14.12. přichází NOV – poslední v letošním roce.
  Je to čas zastavení, vnímání sebe sama.
   
  V našem nevědomí je ukryto mnohé. Energeticky naše i kolektivní nevědomí spadá do oblasti druhé čakry, kterou je možno vidět černou barvou. A přesto se zobrazuje oranžově.
  Máme v sobě skrytý mnohý potenciál, ke kterému se lze dopracovat přijetím i toho, co nevnímáme na sobě či druhých příliš pozitivně. Ten proces vyžaduje naši trpělivost, pozornost, odvahu a chuť nahlížet do svých zákoutí.
   
  Tantrajóga ve tmě: Skrz tmu novu hledám světlo v sobě.
  Někdy máme možná ze tmy strach – vzbuzuje v nás obavy z neznámého, mnozí již tušíme, že máme v sobě nějaký stín. Stín ale není něco, čeho je třeba se obávat. Naopak: potřebuje naše přijetí. Vše v našem systému má svůj smysl. A původ. Kde je stín, je i světlo. Skrz tmu hledám světlo v sobě.
  Tantrajóga vychází z jemného přístupu k hatha józe a z tantrické meditativní praxe pozornosti a práce s vnitřní energií a čakrami. S vnitřní vodou pracuje velmi efektivně kontinuum movement.
   
  V tomto večerním semináři se zaměříme na vnitřní svět – pozorování svého vnitřního vesmíru a praxi „ve tmě“. Tma, noční obloha – vesmír uvnitř i vně. Napojení na intuici a inspiraci, která k nám proudí… …když zavřeme oči a podíváme se dovnitř. Moudrost, která přichází ze tmy… …a možná přináší i více světla do našeho života.
  Během tohoto večerního semináře poplyneme jógovou praxí v meditativním tempu, budeme uvolňovat tělo i mysl, vnímat, co se uvnitř děje, proudění energie a směřovat ji i vědomě do některých center. Tantra praví Poznej sebe a poznáš celý Vesmír, proto vědomí sebe sama a vnitřní pozorování je esencí a hloubkou jógové praxe. Závěrem si užijete oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli. Neb propojení našeho osobního mikrokosmu s Makrokosmem, to je jóga.
  Čas: 18:30 – 21 h
   
  Místo: online ZOOM
  a zároveň naživo Loona, Křižíkova 67, Praha 8- Karlín
   
  Přihlášky: dasa@simhayoga.cz
   
  Cena:  450 Kč online  

  / 490 Kč naživo (šátek s sebou)

  možnost účastnit se ze záznamu

  nižší cena při účasti na více seminářích

   

  Přihlášky: dasa@simhayoga.cz
  (podle aktuálního stavu si upřesníme, jestli bude pouze online nebo online i naživo)

   

  —————- 

   
  TRANSFORMAČNÍ TANTRAJÓGA:
  večery 18:30 – 21 – v současné době online na ZOOMU i naživo
   
  7.12. Adventní ladění – niterný prožitek a vnitřní odpověď na to, co propojuje mystiku křesťanského adventu a tantry.
  14.12. Tantrajóga ve tmě – přijetí tmy jako mystického lůna pro výživu svých zdrojů, vědomí hloubky, mystéria a zrod nového. Ze tmy se rodí světlo.
   
  18.12. Slunovratová rituální tantrajóga pro integraci (nejen) uplynulého roku.
   
  3.1. Nový začátek – nový nádech
   
   
  Přihlášky: dasa@simhayoga.cz
   

   

  ——————-

   

  A jaké jsou zkušenosti účastníků z uplynulých akcí?

   

  „Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete.
  Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a velmi rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.“ 

  Petr

   

  „Chtěla jsem Ti moc poděkovat, bylo to skvělé se dostat zase k sobě a potkat se sama se sebou.
  Díky!“
  Petra

  „Dáši, děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.“

  Bára
  ———-

   

   

   

     Rituální Tantrajóga pro     zimní  slunovrat

   2,5 h záznam online semináře

  Více info

  Jemná tantrická hatha jóga a kontinuum movement jako rituál pro uvolňování energetiky. Integrace uplynulého roku a příprava na ten nový. 

  Vědomí v těle, hloubka a proudění energie i umění nadhledu a pozorovatele.

  Slunovrat je velmi důležitý energetický moment. Letos nastává v pondělí 21.12. ve 14.30.

  Období těsně před zimním slunovratem je čas, kdy stojí za to ohlédnout se zpět za uplynulým rokem a uctít, cokoli se přihodilo…

  …a díky tomu o kousek lehčí vyrazit do nového roku.

  Proto i tento seminář, který je záměrně před momentem Slunovratu, je podporou rituálního předělu mezi rokem, který (o)pouštíme a novým, který přichází.

  Než vkročíme do roku nového, je důležité uctít a integrovat, co přinesl ten, který končí.

  Abychom mohli naplnit svůj šálek, je dobré nejprve zjistit, co v něm je a případně vyprázdnit, co můžeme již pustit. A do dalšího roku vstoupit o kousek lehčí.

  Zároveň zima je období kdy příroda odpočívá a čerpá sílu do nového roku. I my to potřebujeme a tak přijde i moment spočinutí, integrace hloubky … i vědomý pohyb neb skrz somatickou praxi, tedy práci s tělem si často lépe ledacos uvědomíme, zažijeme… …a můžeme (roz)pouštět.

   

  Rituál je čas strávený sami se sebou teď a tady se záměrem rozšíření vědomí. Energetický posun.

   

  Poznej sebe a poznáš celý vesmír. Chvilky zastavení a jógová praxe plynoucí v meditativním tempu nás vede dovnitř. Do našeho těla. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí.

   

  ——————–

  pátek 18.12.

  Čas: 18:30 – 21 h

  Místo: ONLINE na ZOOMu
  a zdá se že i zároveň naživo v Golden Temple

  Cena: 450 Kč online / 490 Kč naživo

  možnost účastnit se ze záznamu

  nižší cena při účasti na více seminářích

   

  Přihlášky: dasa@simhayoga.cz
  (podle aktuálního stavu si upřesníme, jestli bude pouze online nebo online i naživo)

   

  ——————–

  Další semináře Tantrajógy (online nebo i naživo – pravděpodobně poběží obojí):
  (vždy 18:30-21)

   

  Loona – Praha 8, Karlín:

  7.12. Adventní tantrajóga (pokud bude naživo, tak i s kakaem)

  14.12. Tantrajóga na NOV ve tmě – skrz tmu hledám světlo v sobě

  4.1. Nový začátek

   

  Golden Temple – Praha 6

   Slunovratová Tantrajóga ve tmě při svíčkách – oslava zimního Slunovratu a návrat světla

   

  ——————-

  A jaké jsou zkušenosti účastníků z uplynulých akcí?

  „Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete.
  Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a velmi rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.“

  Petr

   

  „Chtěla jsem Ti moc poděkovat, bylo to skvělé se dostat zase k sobě a potkat se sama se sebou.
  Díky!“
  Petra

   

  „Dáši, děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.“

  Bára
  ———-

   

  Tantrajóga pro rovnováhu

  1,5 h záznam online semináře

  Více info

  Záznam z večerního semináře s tématem vnitřní rovnováhy

  Délka: 92 min

  Můžete si zakoupit buď jedno přehrání lekce nebo neomezený počet přehrání a praktikovat si kdykoli budete mít chuť

  Na tomto semináři se spolu setkáme při praxi Tantrajógy s energií čaker inspirované kontinuum movement

  Čas strávený sami se sebou. Poznej sebe a poznáš celý vesmír. Chvilky zastavení a jógová praxe plynoucí v meditativním tempu nás vede dovnitř. Do našeho těla. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí.

  Čím více jsme schopni vnímat, pozorovat i aktivně zpracovávat to, co se urodí v naší vnitřní krajině, tím lépe dokážeme vycházet sami se sebou a pak i s okolním světem.

  Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro pokročilejší, pro ženy i muže. Předpokladem pro praxi je zájem o svůj vlastní vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet a probouzet své kvality a dary.

  Nákup videa - jedno přehrání


  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

  Nákup videa - neomezené přehrávání


  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

  Rituální slunovratová tantrajóga

  1,5 h záznam online semináře

  Více info

  Záznam z večerního semináře s tématem letního slunovratu, abyste si mohli praktikovat i z pohodli svého domova.

  Délka: 102 min

  Praxe je tématická slunovratová, transformační tantrajóga s energií čaker inspirovaná kontinuum movement

  Můžete si zakoupit buď jedno přehrání lekce nebo neomezený počet přehrání a praktikovat si kdykoli budete mít chuť

  Praxe tohoto večerního semináře pracuje do hloubky našeho energetického systému a psýché.

  Letní a zimní slunovrat rozdělují rok na dvě poloviny – kdy světla ubývá a kdy světla přibývá.
  Přičemž obojí jak světlo tak tma má své místo v našem cyklu denním, měsíčním, ročním i životním …a zaslouží si uctít. Neb čemu nedáme / nechceme dát pozornost, to zasouváme do své tajemné 13.komnaty – našeho tzv. stínu. Jak známo, na temné chvilky pomáhá světlo: světlo našeho vědomí.

  Letní slunovrat nastal letos 20.6. ve 23:43 h.
  V období letního slunovratu se nacházíme na vrcholu slunečního cyklu. Proto se nabízí ohlédnutí za uplynulou polovinou slunečního cyklu (půlrokem) a je to i vhodný čas pro přípravu na další půlku cyklu, kdy světla ubývá a více se (možná) zabýváme svým vnitřním světem.

  Rituální oslava letního slunovratu s jógou:

  Pozdravy slunce se zpíváním manter a meditativní praxe jemné tantrické hatha jógy a uvolňující techniky kontinuum movement.

  Čas strávený sami se sebou. Poznej sebe a poznáš celý vesmír. Chvilky zastavení a jógová praxe plynoucí v meditativním tempu nás vede dovnitř. Do našeho těla. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí.

  Čím více jsme schopni vnímat, pozorovat i aktivně zpracovávat to, co se urodí v naší vnitřní krajině, tím lépe dokážeme vycházet sami se sebou a pak i s okolním světem.

  Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro pokročilejší, pro ženy i muže. Předpokladem pro praxi je zájem o svůj vlastní vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet a probouzet své kvality a dary.

  Nákup videa - jedno přehnání


  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

  Nákup videa - neomezené přehrávání


  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

  Najdi svůj střed

  pokud máte zájem o video 90 min praxe, napište mi email

   

  Tantrajóga pro uzemnění  a spojení s kořeny

  pokud máte zájem o video 90 min praxe, napište mi email

   

  Tantrajóga vnitřní oheň

  pokud máte zájem o video 130 min praxe, napište mi email

   

  Navaratri sadhana

  (uplynulo)

  V říjnu s příchodem prvního podzimního novu nastalo magické období Navaratri, které slavíme meditací, sádhanou v rámci tradice tantry pravé ruky. Při té příležitosti proběhlo i několik online seminářů 

  Více info

   

  V pátek 16.10. přichází NOV a první podzimní nov je i začátkem NAVARATRI – v překladu devět dní a nocí Bohyně, velmi významné období pro osobní rozvoj a duchovní praxi.

   Co je NAVARATRI? 

  V překladu devět dní a nocí Bohyně, významné energetické období pro probouzení vnitřní síly, kdy se každá praxe násobí. Pracujeme také se speciální  mantrou Bohyně. Tu nasdílím do této FB skupiny Mantra Sadhana     

   

   A s mantrou se medituje 17.10. – 28.10. každý den 1h pro pro vnitřní transformaci

   

  Sadhana Blessed Navaratri time

   Večerní semináře ONLINE v tomto čase:

  praxe tantrické jógy, kontinua a meditace s mantrou Bohyně při příležitosti NAVARATRI

   

  Tantrajóga pro srdce (pondělí 19.10. od 18:30 – 21) 

   společné naladění, praxe tantrické jógy s inspirací kontinuum movement zaměřená na srdeční čakru a měkčení srdce a 30 min společné mantra meditace (opakování mantry v duchu – praxe pro uvolnění energie, jemná kundalini mantra, energetický daršan) 

  Naše srdce toho hodně zažilo. Často jsme doslova zamrzli už v dětství těžkými zážitky a dodnes nás to možná omezuje v prožívání života. Smyslem jógy i tantry je celistvost, proto uvolňujeme proudění energie, roztáváme a integrujeme – vše co uvnitř nás je. Tak jak to je. Učíme se tak využít svůj lidský potenciál. 

   

  Kundalini Tantrajóga (čtvrtek 22.10.od 18:30 – 21)

   společné naladění, praxe tantrické jógy pro 7 čaker, roztávání s inspirací kontinuum movement a intenzivní tantra sádhana: 60 min společné mantra meditace (opakování mantry v duchu – praxe pro uvolnění energie, jemná kundalini mantra, silný energetický daršan) 

   

  Cena za oba online semináře je 777 Kč (dohromady)

  Pokud se chcete zúčastnit jen jednoho, je cena 450 Kč

  lze se zúčastnit i ze záznamu

   

  Pro přístup mi napište email na dasa@simhayoga.cz

  Pošlu info

   

  Podrobnější popisy seminářů najdete zde

   

  A co je NAVARATRI? 

  V překladu devět dní a nocí Bohyně, významné energetické období pro probouzení vnitřní síly, kdy se každá praxe násobí. Pracujeme také se speciální  mantrou Bohyně. Tu nasdílím do této FB skupiny Mantra Sadhana     

   

   A s mantrou se medituje 17.10. – 27.10. každý den 1h pro pro vnitřní transformaci

   

  Sadhana Blessed Navaratri time  

   

  Podle tantry existuje 10 kosmických sil, tantrických bohyní „Daša maha vídia“ – více o nich jsem psala na FB a také do článku, který vyšel v září v časopise Jóga dnes (právě jsem nově vložila na blog ). Každé Navaratri pracujeme intenzivně s jednou z nich. Jde o posílení energie v sobě a podporu vnitřní transformace.

   

  Navaratri je magický čas, silná energetická vlna, během níž se každá duchovní praxe násobí. Proto je vhodné každý den meditovat a věnovat se své duchovní praxi.

  Dle praxe tantry pravé ruky – ShivoHam tantry, kterou jsem studovala, se Navaratri slaví zejména meditačně – sádhana je silná duchovní praxe meditace s mantrou. Proto budou následující semináře propojené i s aktuální Navaratri mantra meditací. 

   

  Tantra a mantra
  V rámci tantry pravé ruky je sadhana, neboli meditační praxe, hlavním prostředkem osobního rozvoje. Používají se speciální kundalini mantry, které pracují (nejen) v tom, kdo si je opakuje. Ačkoli mantra je dle překladu „ochrana mysli“, smysl manter je mnohem hlubší než jen naučit naši divokou nezkrotnou mysl koncentrovat se. Síla mantry spočívá v rezonanci se specifickými silami univerza, které tím ožívají v tom, kdo praktikuje. A může se šířit i dále jako vibrace, vlna vědomí. Působí na všech 5 našich těl – energetické, fyzické, emoční, mentální i kauzální. Více o praxi s mantrami v tomto mém článku.

   

  Mantru pro praxi v letošním Navaratri nasdílím do této FB skupiny Mantra Sadhana      

    (bezplatně, je to má služba)

  Diwali retreat a Lakšmí sadhana

  (uplynulo)

  Těsně před listopadovým novem přichází magické období Diwali, svátku světel, které slavíme meditací, sádhanou v rámci tradice tantry pravé ruky.

  Více info

   Diwali retreat – Lakšmí sádhana

  V magickém čase Diwali, svátku světel, který vrcholí právě v sobotu 14.11. se můžeme společně zanořit do praxe tantrické hatha jógy na podporu hojnosti duchovní i materiální a také společně 1h praktikovat meditaci s mantrou bohyně. Praxe tantry pravé ruky.

  Pro přístup na seminář mi napište email na dasa@simhayoga.cz

  Pošlu info a přístupy na ZOOM a pak záznam.

  Cena za transformační 3h seminář: 450 Kč,

  lze se zúčastnit i ze záznamu

   

   Co je DIWALI? 

  Svátek světel. Energeticky jedno z nejvýznamnějších období roku, čas vhodný pro praxi spojenou s bohyní Lakšmí, bhakti aspekt uctívání, úklid domova a pozvánka světla do svých domovů a životů.

  Významné energetické období pro podporu probouzení vědomí. Pracujeme proto také se speciální  mantrou Bohyně.

  Sadhana Blessed Diwali time !

   

  Podle tantry existuje 10 kosmických sil, tantrických bohyní „Daša maha vídia“ – více o nich jsem psala na FB a také do článku, který vyšel v září v časopise Jóga dnes (nově jsem vložila i na blog ). Při diwali pracujeme s mantrou tantrické Lakšmí – Kamalatmika. Jde o posílení energie v sobě a podporu vnitřní transformace.

   

  Dle praxe tantry pravé ruky – ShivoHam tantry, kterou jsem studovala, se Diwali slaví zejména meditačně – sádhana je silná duchovní praxe meditace s mantrou. Proto budou následující semináře propojené i s aktuální Diwali mantra meditací. 

  Mantra, se kterou budeme pracovat, pochází z linie ShivoHam tantry a sdílím ji s povolením mého učitele Gurudžího. Nasdílím ji do této FB skupiny Mantra Sadhana (bezplatně)    

  S mantrou se medituje 13.11. – 19.11. každý den 1h pro pro vnitřní transformaci

  (z energetických důvodů se však kundalini mantra nesmí používat při menstruaci)

   

  Co je Diwali ještě z hlubšího vhledu do naší psýché? 

  DIWALI je svátek světel. Není náhodou, že jej slavíme v této části roku, kdy vnějšího světla stále ubývá a jsme tedy vedeni více a více dovnitř do svého nitra. I ta okolní situace tomu přispívá.

  Indická mytologie má s těmito významnými obdobími během roku spojené i příběhy. Obvykle se jedná o boj nějakého božstva s démonem. Najdeme jej i v příběhu o Diwali. Diwali je svátek světel, vítězství světla nad temnotou a oslava Lakšmí – bohyně hojnosti nejen materiální ale i duchovní.

  O co tu ale jde, není až tak vnější svět, kam bychom si mohli nyní promítnout ten boj naší společnosti s „vnějším nepřítelem“. Všechny postavy v mýtických příbězích jsou součástí našeho nitra. I tantrické know how s tím pracuje: Jak venku, tak uvnitř.  A tak se takový „sou-boj“ odehrává uvnitř každého z nás. A nejde až tak někoho uvnitř sebe porazit ve smyslu boje, ale ono slavné vítězství světla nad tmou vnímám spíše jako zvědomnění, integraci našich vlastních „démonů“. Téma přijetí všech barevných částí svého vnitřního spektra. A umění nadhledu.

  Sobota 14.11. (nejen) tento den uklízíme své domovy a večer rozsvěcíme mnoho svíček. Zveme Lakšmí a světlo do svých uklizených domovů.

  Ač se na Diwali rozsvěcí mnoho svíček a zve bohyně Lakšmí k sobě domů,

  to světlo je světlo našeho vědomí.

  Ten hlavní domov máme uvnitř sebe.

   

  Tuto svou schopnost „rozsvítit si uvnitř“ v sobě postupně rozvíjíme tak, jak jdeme po své cestě osobního rozvoje (i když to není cesta lineární, ale často zajímavě spletitá 🙂 )

  Cokoli v sobě potlačujeme, umí vylézt a pořádně nám až démonicky zavařit, dokud si to v sobě neuvědomíme a nepřijmeme třeba z nového úhlu pohledu – nadhledu.

  Šoky a traumata, která jsme zažili, pokud je neopečujeme a stará zamrznutí nebudeme rozpouštět, provzdušňovat a umožňovat, aby v nás proudila energie, něco v nás bude v koutku duše naštvané a způsobovat nám obtíže.  Vnitřní démoni. 

  Osobně ráda pracuji se somatikou – vnímání těla a integrací pocitů v těle. Třeba i skrze zvuk a kontinuum movement. Proto nyní běží i online kurz VODNÍ HAD – 7 týdnů do slunovratu, právě v tomto magickém čase.

  Za velmi léčivé také považuji mantry – zvukové vibrace specifických frekvencí, které nám pomáhají se naladit. A rozvíjet naše vědomí.

  Svátek Diwali je spojen s bohyní Lakšmí, v tantrické tradici deseti bohyní je to Kamalatmika – tantrická Lakšmí.

  Opět budete mít možnost pracovat se specifickou mantrou.

  Hlavní svátek oslavy Lakšmí a Diwali se koná v sobotu 14.11. a i na tento den jsem měla původně vypsaný seminář naživo, který se sice nemůže uskutečnit, ale proběhne alespoň ve 3h variantě online.

  Pokud budete mít zájem se připojit, napište mi.

  Praxe na semináři bude tantrická hathajóga pro uvolnění energetiky a proudění hojnosti duchovní i materiální, relaxace, integrace a končit budeme hodinovou meditací s mantrou Bohyně.

   

  Tantra a mantra
  V rámci tantry pravé ruky je sadhana, neboli meditační praxe, hlavním prostředkem osobního rozvoje. Používají se speciální kundalini mantry, které pracují (nejen) v tom, kdo si je opakuje. Ačkoli mantra je dle překladu „ochrana mysli“, smysl manter je mnohem hlubší než jen naučit naši divokou nezkrotnou mysl koncentrovat se. Síla mantry spočívá v rezonanci se specifickými silami univerza, které tím ožívají v tom, kdo praktikuje. A může se šířit i dále jako vibrace, vlna vědomí. Působí na všech 5 našich těl – energetické, fyzické, emoční, mentální i kauzální. Více o praxi s mantrami v tomto mém článku.

   

  Mantru pro praxi v letošním DIWALI nasdílím do této FB skupiny Mantra Sadhana      (bezplatně, je to má služba)

  Namasté

  Sledujte mě

  Share This