Reference

DĚKUJI ZA SDÍLENÍ VAŠICH ZKUŠENOSTÍ Z PRAXE

Milá Dášo,

chci Ti poděkovat za všechna loňská setkání, na živo i online. Vždy je to pro mne veliké obohacení, pro tělo, mysl i duši. Těším se na každé letošní setkání, které přijde.

Přeji Ti, ať Tvůj život i nadále plyne pří-jemně a v radosti.

Lenka

Hezký den, Dášo, 

chci Vám velice poděkovat za celý kurz Vodní had. Všechny praxe jsou neskutečně krásné, obohacující, kouzelné, hluboké a především objevné 🙂 Moc děkuji za tuto příležitost, poznání nových rozměrů, cesty sebepoznání, sebeuvědomování, objevení techniky kontinuum movement a tak bych mohla pokračovat dál

Adéla

 

Milá Dášo, 

děkuji moc za včerejší večer, bylo to velmi příjemné, jemné, hluboké… a tolik inspirace na cvičení, 

něco určitě zařadím k těm svým oblíbeným..

Opatruj se moc krásně a ze srdce přeji požehnané dny příští

s Láskou Helča

Bylo to intenzivní, i když zdánlivě nečinné.

To podstatné se totiž děje/dělo hluboko v nás.

Děkuji Dáši za průvodcovstvi komnatami mého nitra.

Petra

Milá Dagmar, tvé kurzy jsou balzámem pro tělo i duši.

Tekutost proudí skrze bolavá místa a krásně je rozpouští.

DÍKY

Lucie

 

Ďakujem za všetko, čo Ťa vidím prinášať ľuďom. Mám voči tomu veľkú pokoru a obdiv. Len tak ďalej.  

Prajem krásne dni a krásne tvorenie.

Amalaya

Jsem naprosto nadšená, nad tou transformací a tím, co v sobě pozoruji za změny.

Cítím i rozdíl v terapiích a jsem i více nacítěná na sebe. Hlava už není tolik v popředí a nej myšlenka pro mě nemít lineární cíl. Dovolim si říct, že ty jsi tím posledním dílem do skládanky mého učení, porozumění sobě samé i v mé profesi. Necítím změnu jen na této úrovni, ale i na té nejhlubší nejintimnější. Žádné cvičení, přístup mě tak nezměnil, jako tvé vedení. Ráda tě poslouchám, je mi příjemný tvůj hlas i projev a naprosto si to užívám s tebou.

Silvie

 

 

Milá Dášo, děkuju za záznam a především za včerejší online seminář.

Jsi skvělá, odvádíš naprosto profesionální práci!

Byl to pro mne úžasný zážitek, celou dobu se mi dařilo „roztékat se“ dle tvých pokynů. I dnes se cítím se uvolněně, skvěle. Jak víš, připojila jsem se poprvé, ale myslím, že nikoliv naposledy.

Absolvovala jsem v minulosti řadu různých seminářů, tenhle patří ke špičce.

Přeju ti krásné a zdravé dny
Jana

Na další pokračování se už moc těším. Vnímám teď u sebe potřebu jakési očisty emocí a vnímání všeho uvnitř mne, potřebu vnímat to, co mi mé pocity říkají a kam mě vedou. Dovolit si je naplno prožívat. Je to pro mě celkově nový způsob žití a bytí a velmi mě přitahuje a pomáhá mi. Jen ještě mnohdy nevím úplně jak na to, ale při praxi s tebou (a hlavně pak i po ní) pozoruji a cítím, že se uvnitř odehrává něco, co mi dává smysl.

Za tvé online praxe děkuji a jsem vlastně v této prapodivné době za tuto možnost vděčná, protože jinak bych se k tobě tak často prostě nedostala 🙂

  Zuzana 

Kurz Vodní had mi teď úplně mění realitu. Něco je prostě jinak. Více si věřím. Jsem uvolněnější.

Veronika

 

 

Děkuji z včerejší zážitek a prožitek. 

Nadchnul mne TANDAVA tanec a MILENEC prostor, vystihujete sílu plynutí, pevné propojení s matérií a inspirativní spojení s duchem.

Zdena

Drahá Dášo,

mockrát Ti děkuji za nádherný včerejší večer, tak krásně jsem se uvolnila, že mě přestaly bolet záda a moc se mi ulevilo.

Maruška

Děkuji Dáši, 

ano, tato praxe je velmi to ono, mnohovrstevnatá, vyplavující, odkrývá to co bylo zapomenuto, zázrak těla…celého Vesmíru.

Děkuji za Tvoji cestu, že jsi mohla dojít až sem a děkuji za sdílení a nabízení toho co jsi poznala. Jsme takoví archeologové 🙂

Vím, že hledám hluboké poznání, či spíše pravdu o životě, a jednou z ní je i toto: nechat Vesmír, mé tělo činit zázraky…

Renáta

 

Pondelni praxe pro me byla velmi hluboka, a hodne se uvolnovalo. Posledni dve noci jsem spala jako mimino. Dekuju, ze se muzeme „setkavat online“ a ze skrze Continuum Movement me vedete k sobe. Zacinam si vice uvedomovat a citit svoje srdce a hradby, ktere jsem kolem sebe vystavela. Je prijemne citit i laskavou a milujici cast sebe same. 

Dekuju za Vasi laskavou peci  a vecer uz se tesim na Hada 🙂 

Jitka

Dobrý den, paní Dagmaro,

děkuji za pondělní záznam.
Moc jsem si jógu užila. A znovu si uvědomila, jak jsem od dětství napnutá a v zápřahu, a že to považuji za normální stav. Jenže jsem už vyčerpaná. 
Při uvolňování jsem všechno to „musím naplnit očekávání“ odkládala. Během jógy jsem pak uvnitř byla jako v nějakém zeleném pralese. Možná to bylo i tou hudbou 852HZ, kterou si od té doby pouštím a pomáhá mě se i očišťovat od negativní energie.
Uctění muže a ženy pomocí rukou bylo úžasné :).
Moc děkuji za Vaše online praxe.
Těším se na Šivu a Šakti a přeji Vám krásné dny.
Monika

 

První hodina jógy s Dášou byla pro mě, po téměř dvou letech pravidelného cvičení jógy, seznámením s úplně novým přístupem. A po 90 minutách (přišlo mi, že se úplně rozplynuly) jsem také téměř jako úplně nová odcházela… Dáša každou pozici vysvětluje, nejenom z pohledu, jak ji správně provést, což pečlivě kontroluje, ale i z pohledu s jakým přírodním principem a s jakou čakrou pozice pracuje. Líbí se mi, že tím pro mě jóga získává úplně jiný rozměr a například pozdravy slunce se zpíváním manter jsou až neuvěřitelně nabíjející… Na každých 90 minut s Dášou se těším, jsou pro mě takovým ostrovem klidu, kdy mám opravdový pocit, že naplňuji skutečný význam slova jóga.

Kateřina

Milá Dášo,

chtěla bych moc poděkovat za nádherné lekce, především na element vody. Bylo to nenápadné, ale hluboké!!!! Hodně mě to uvolnilo před menstruací a to je co říct!
Je to přesně to, co si pod jógou, respektive tantrou představuji….uvolněná a v přítomném okamžiku vnímat své tělo a veškeré elementy/tatvy v něm i mimo něj! Děkuji moc, ze srdce zdraví

Iva

Dáši, obratem odpovídám plná neuvěřitelných pocitů. Už po včerejší první lekci jsem byla úplně jak vyměněná. Jsem fyzioterapeut a lektorka jógy, ale vše jsem vždy propojovala s tím co jsem viděla, při individuálních terapiích cítila pod rukama, ale prožitek vibrace vlastní tón s hlas mě uchvátil. Jsem nesmírně vděčná, za to, že jsme se potkaly. A chtěla bych jen říci, že jsem více díky své profesi všímava k druhým než k sobě, ale včerejší večer mě opravdu nadchl. Hlavně moje terapie se poslední roky ubírá směrem neočekávat, stejně jako i můj život a včera to bylo opravdové děkuji moc. 

Přeji nádherný den

Silvie

děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.

Bára

Skvělá průvodkyně pro ponoření se do vnitřního těla a světa.

Michaela

 

děkuji moc za včerejší setkání 

Bylo to úžasné – úplně jsem cítila tu energii i přes obrazovku.

Už se moc těším na záznam.

Tereza

Ahoj Dášo,

yagna pro mě byla úchvatná – moc to nelze popsat slovy, ale transformační. Nebylo to úplně nejjednodušší, ale můj červený stan mi pomohl přijmout mé ženství a oslavit menstruaci. Ale více možná ústně. Nechci tě zanést slovy, které to stejně neumějí vyjádřit. Jen jsem chtěla poslat virtuálně vděk, že jsem u toho s Tebou a ostatními mohla být.

Děkuji mnohokrát, co zde děláš. Mám pocit, že mi to dává jeden z dílků do skládačky mého života a spokojenosti, laskavosti a bez kterého, bych asi hůř dělala svoji práci.

Krásný den

Katka

Dobrý den,

doufám, že ještě není pozdě, abych se i já připojil a získal mantru pro meditaci na Nový rok pro hladký vstup do roku 2020 a energetickou podporu. Velice si vážím této vzácné možnosti a podpory i inspirace pro nás všechny, Vaše studenty. Možností se od Vás učit přímo, při Vašich seminářích i na dálku prostřednictvím manter i Vašich článků. Velice Vám děkuji také za krásný pohled na poezii zimy. Děkujeme za Vaši milující laskavost i inspiraci a blízkost. Ať Vás i v novém roce provází přízeň bohů a Vesmíru, lehkost i hravost v každém kroku, nádechu i výdechu. Hodně sil a dobré energie, vnitřního klidu a prostoru, podpory, opory i jistoty na všech Vašich cestách nejen rokem 2020 přeje a za vše děkuje

Martin

Milá Dášo,

jsem moc ráda, že mi do e-mailu chodí Tvá občasná zamyšlení, a ráda bych Ti poděkovala za všechnu tu inspiraci i milá slova – a taky za krásné, tak výstižné přání k adventu/Vánocům a do nového roku. Moc, moc děkuji!
I já připojuji své přání a doufám a těším se, že se v letošním roce zase jednou setkáme na některém Tvém semináři.

Srdečně zdraví
Lenka

Milá Dášo,

Děkuji ti velice za obsáhlé zaslané povídání, popsanou praxi a zejména pondělní seminář, na které mé tělo reagovalo nesmírně pozitivně a již dlouho na něco tak laskavého čekalo:-). Děkuji.

Olga

Chtěla jsem Ti moc poděkovat, bylo to skvělé se dostat zase k sobě a potkat se sama se sebou.
Díky!

Petra

Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete.
Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a velmi rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.

Petr

Milá Dagmar,

děkuji za krásnou neděli a za e-mail plný inspirativních slov i zvuků. Vámi vedená Adventní neděle mi udělala moc dobře a budu se těšit na další lekce, které si s Vámi budu moct vychutnat.

Přeji krásný advent a v novém roce jenom tu nejlepší energii,

Martina

Dobrý den, Dášo.

Chtěla bych Vám poděkovat za včerejší seminář Adventní ladění v Looně, i za kartičku, kterou jsem si odtamtud odnesla. Vím o Vás, Vašich seminářích a cestách již nějakou dobu a konečně se mi podařilo zažít Vás naživo 🙂 Máte úžasný citlivý přístup, nikoho k ničemu nenutíte (ani ke sdílení, což obzvlášť oceňuji!), jde z Vás krásně jemná energie a jste i krásná žena 🙂 Takže ještě jednou děkuji za včerejší večer, byl to pro mě silný emocionální zážitek (v dobrém slova smyslu).
Eva

Dášo,

děláte to moc hezky, lehce a příjemně. Bylo to inspirující. Bude-li vhodná příležitost, rád se s Vámi znovu setkám.
Krásné dny

Štefan

Prožitek ze semináře byl hluboký, Vaše hudba k čakrám byla vybrána citlivě, moc se mi to líbilo.

Děkuji, Veronika

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za dnešní kurz, který byl dobře připravený a vedený. Opravdu mě potěšil. Surja Namaskara s mantrou byl fenomenální. Chtěl bych to zažít opět.

Petr

Miluji tvoje cvičení, protože mě vždycky dá něco nového. Pokaždé si odnesu nějakou odpověď na svoje otázky. Jóga, kterou vedeš mi dává klid na duši, harmonizuje a vyživuje. Jsem moc ráda, že jsem tě potkala a mám možnost navštěvovat tvoje hodiny.

Jitka

Milá Dášo,
po delší době jsem otevřela stránky Jóga Dnes a našla článek Čilá imperfekce. A chtěla jsem za něj jen v krátkosti poděkovat, stejně tak jako za všechny ostatní, které píšete, protože jsou vždy výstižné a přínosné. Tak děkuji, že je (se) sdílíte a budu se těšit na další 🙂

Klára

Jinak Ti chci moc poděkovat, Dášenko… jóga s tebou mi otvírá další dvířka poznávání sebe sama. Minulý celodenní seminář pro srdíčko byl úžasný, chtěla jsem si s tebou na konci aspoň na chvilku popovídat, ale byla jsem taková zvláštně jalová… taková naplněná a zároveň vyprázdněná:D byl to zvláštní pocit. No a teď se snažím přivádět tuhle jemnou praxi do mého každého dne a moc mi to pomáhá… Spolu s tancem, v tom jsem objevila obrovskou sílu a radost a chvíli, kdy se cítím naprosto báječně sama sebou.Tak děkuji moc:) Ještě bych tě chtěla určitě stihnout na nějaké tvé lekci do léta:)

Měj se krásně, s láskou Terezka

Hezký den Lenko a Dášo,

chci Vám poděkovat za sobotní seminář a sdílet to, co se událo.
Po dlouhé době jsem ucítila na plno své srdce. Bylo to, jako by 2/3 mého srdce byly zality ztvrdlým lepidlem a já žila jen z té jedné třetiny. Další noc jsem se v noci probudila a cítila vše. Už si ani nepamatuji, kdy naposledy tomu tak bylo. A to se v životě opravdu neflákám a práci na sobě se věnuji hodně. Nicméně mi to moc chybělo a vděla jsem, že to je i hodně odraz mého partnerství, které je opět jen odrazem mého vnitřku.

Takže, velmi děkuji! Více to do slov dát neumím.
S přáním krásných dní,
Zuzana

Milá Dášo,
první slova, první zpráva, první emoce ven patří Vám. Děkuji moc za krásný večer. Bylo to neuvěřitelné, krásné, obohacující.. Jsem z večera s Vámi nadšená i emočně totálně rozebrána, do hloubky, tak jak se mi to doma nikdy nepovedlo. I přes moji malou nervozitu, ze má jogová chvilka nebude poprvé jen moje, ale budu ji sdílet s několika dalšími lidmi, jsem se uvolnila a dostala se tam, kam jsem ani nečekala, ze se mi povede dostat. Je pravda, že nevím jak to šlo ostatním kolem, protože jsem měla většinu času pocit, že jsem tam jen já, ty a tvůj hlas.
Opakuji se, ale jsem nadšena. Jsem rozervána v tom nejlepším smyslu slova, vně i uvnitř a ještě hloubeji… Děkuji za krásný večer, který mi dostal o kousek dal. Kdyby bylo na mne, pokračovala bych ne do devíti, nýbrž dokud bych vůbec mohla. Obohatila si mi můj jógovej, skromnej svět.
Děkuji Dášo!

Lucie

Milá Dášo,

na tvých lekcích jsem sama pro sebe objevila nový životní prostor, dokázala jsem pootevřít své srdce a zjemnit celou svojí bytost a to především díky tvému jemnému a citlivému vedení a čisté, krásné energii, kterou kolem sebe šíříš. Vždycky jsem měla pocit (a věřím, že jsem nebyla sama), že jsi stoprocentně přítomná a že témata jednotlivých lekcích se mě nějakým způsobem dotýkají, nikdy jsem z tvých hodin neodcházela s pocitem, že jsem tam byla zbytečně.

Naprosto mi vyhovuje skladba tvých hodin, mám ráda pozdrav slunce se zpěvem manter, hudební meditace na jednotlivé čakry a celkové zaměření cvičení na proudění energie. Díky Tvému vedení se dokážu celkem rychle naladit na svůj vnitřní svět a soustředit se na vnitřní prožitek, zároveň pociťuji hluboké uvolnění a velký nárůst energie. Po cvičení zažívám krásný pocit lehkosti a očištění, s lehce přiblblým úsměvem odcházím domů a je mi fajn J.

Líbí se mi Tvoje cesta, po které kráčíš životem, jsi pro mě velkou inspirací.

Jana

Děkuji Vám za skvělý seminář .Spoustu věcí jsem si díky Vám srovnal, otevřel, hodně toho potřebuji napravit.

Od semináře téměř denně cvičím pozdrav slunce, podle videa, které máte na youtube. Moc se nám s přítelkyní líbí, s jakým nadšením říkáte mantry, každé slovo opravdu pohladí duši. 🙂

Tomáš

Kdo ještě váháte, tak věřte, že Indie z Dášou je nezapomenutelný zážitek. Měla sem to potěšení jet do Indie na podzim 2018. Tolik zážitků, krásných míst, jógy, rituálů, skvělého jídla, drzých opic nikde jinde snad za dva týdny nikde nenajdete. …cesta mi přinesla nejen nová přátelství, ale taky trošku jiný pohled na svět. Určitě se tam vrátím a to doufám brzy …takže neváhejte a jeďte.

Jana

Děkuji za včerejší lekci. Moc mi to slovy popsat nejde, protoze je to malo. Takže jednim slovem blaženost na srdci. Jo a to povídaní bylo super. Jak uz jsem víckrát zmiňovala podobnost nasi cesty v jejich symbolech. Tak i včera jsem si říkala a ten pribeh je o me? Jen ty kulisy jsou jine, priběh zůstavá. Letošní rok jsem si cíleně věnovala péči o tělo. Kdy mi korona někdy nahrává a někdy zase hodně brani a k té péči se snazim obklopovat se skupinou souznějicích a to je pak velmi uklidňují v tom dnesnim převratném čase.

Děkuji za moznost sdílení a ta energie fakt funguje. Vse je energie. Tak asi tak. Pro dnešek se tedy odpojuji a děkuji.

Radka

 

Dobrý den, Dášo,
ještě jednou děkuji za online lekce, na včerejší oheň jsem se těšila a i když mám většinou pocit, že to na mě nijak výrazně nepůsobí, opravdu se nějaké emoce začaly vynořovat…:)
Ta práce se zvukem se mi moc líbí a určitě budu dělat některá cvičení pravidelně…
Moc děkuji i za další poslané materiály, o téma čaker se v poslední době zajímám a vaše shrnutí je udělané moc hezky.

Těším se na další online lekci
S pozdravem 

Lucie

Namasté

Sledujte mě

Share This