Semináře  & kurzy

bude vás to bavit

Vyberte si

Retreaty, semináře i online praxe jemné vědomé tantrické jógy (jógy s energií čaker) vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé, pro ženy i muže.

Letos se můžeme setkat na víkendových akcích a retreatech na různých místech ČR a nebo si z pohodlí domova můžete užít online semináře a jejich záznamy.

Večerní semináře a kurzy

Oblíbené večerní semináře v Praze

Víkendové retreaty

Víkendy plné jemné jógové praxe v retreat centrech v krásné přírodě ČR s kvalitní vegetariánskou stravou

Online semináře a lekce

Poznávejte s námi svůj vnitřní svět z pohodlí svého domova!

Jógové cesty

(Ne)tradiční cesty za (sebe)poznáním do Indie, Vietnamu, Kambodži, Bali nebo Kolumbie

Individuální lekce

Osobní přístup a praxe jógy s energií čaker na míru vašim potřebám. Skvělý čas jen pro vás plný uvolnění a cesty zpět k sobě.

Jóga tvořivá, odlehčená, jemná a přesto do hloubky. Jóga transformační, na cestách a jóga jako cesta. Protože poznávat sebe je možná ta nejzajímavější cesta, kterou kdy podnikneme.

Na té cestě nám můžou pomoci i další přístupy: např. inspirované „kontinuum movement“, které přináší pozornost do těla a k naší esenci. Skrz zvuk a intuitivní pohyb rozhýbáváme život (vodu) v nás až do buněk a učíme se v otevřené pozornosti vnímat své teď a tady. Rozpouští to, co k nám nepatří, přináší hluboké uvolnění a uvědomění. Síla v jemnosti.

Některé semináře jsou i s ohnivými rituály YAGNA a meditacemi s kundalini mantrami (techniky ShivoHam Tantry pravé ruky)

Namasté

Sledujte mě

Share This