Semináře  & kurzy

bude vás to bavit

Vyberte si

Skupinové lekce, semináře i individuální lekce jemné vědomé tantrické jógy (jógy s energií čaker) vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé, pro ženy i muže.

Vybírat můžete na této stránce z večerních seminářů v Praze v Karlíně (Loona) nebo na Smíchově (Moteel) i víkendových akcí na různých místech ČR i ve světě: (ne)tradiční cesty za (sebe)poznáním do Indie, Vietnamu a Kambodži a Kolumbie.

Večerní semináře a kurzy

Oblíbené večerní semináře můžete navštívit v Praze v Karlíně (Loona) nebo na Smíchově (Moteel)

Víkendové semináře

Víkendové semináře nejen Tantrajógy můžete navštívit nejen v Praze, ale i na různých místech ČR.  

Online semináře a lekce

Poznávejte s námi svůj vnitřní svět z pohodlí svého domova!

Jógové cesty

Pojeďte se mnou na (ne)tradiční cestu za (sebe)poznáním do Indie, Vietnamu, Kambodži nebo Kolumbie.

Individuální lekce

Osobní přístup a praxe jógy s energií čaker na míru vašim potřebám. Skvělý čas jen pro vás plný uvolnění a cesty zpět k sobě.

Jóga tvořivá, odlehčená a přesto do hloubky. Jóga transformační, na cestách a jóga jako cesta. Protože poznávat sebe je možná ta nejzajímavější cesta, kterou kdy podnikneme.

Na té cestě nám můžou pomoci i další techniky: např. inspirované „kontinuum movement“, které přináší pozornost do těla a k naší esenci. Skrz zvuk a intuitivní pohyb rozhýbáváme život (vodu) v nás až do buněk a učíme se v otevřené pozornosti vnímat své teď a tady. Rozpouští to, co k nám nepatří, přináší hluboké uvolnění a uvědomění. Síla v jemnosti.

Některé semináře jsou i s ohnivými rituály YAGNA a meditacemi s kundalini mantrami (techniky ShivoHam Tantry pravé ruky)

Namasté

Sledujte mě

Share This