Reference

DĚKUJI ZA SDÍLENÍ VAŠICH ZKUŠENOSTÍ Z PRAXE

První hodina jógy s Dášou byla pro mě, po téměř dvou letech pravidelného cvičení jógy, seznámením s úplně novým přístupem. A po 90 minutách (přišlo mi, že se úplně rozplynuly) jsem také téměř jako úplně nová odcházela… Dáša každou pozici vysvětluje, nejenom z pohledu, jak ji správně provést, což pečlivě kontroluje, ale i z pohledu s jakým přírodním principem a s jakou čakrou pozice pracuje. Líbí se mi, že tím pro mě jóga získává úplně jiný rozměr a například pozdravy slunce se zpíváním manter jsou až neuvěřitelně nabíjející… Na každých 90 minut s Dášou se těším, jsou pro mě takovým ostrovem klidu, kdy mám opravdový pocit, že naplňuji skutečný význam slova jóga.

Kateřina

Milá Dášo,

chtěla bych moc poděkovat za nádherné lekce, především na element vody. Bylo to nenápadné, ale hluboké!!!! Hodně mě to uvolnilo před menstruací a to je co říct!
Je to přesně to, co si pod jógou, respektive tantrou představuji….uvolněná a v přítomném okamžiku vnímat své tělo a veškeré elementy/tatvy v něm i mimo něj! Děkuji moc, ze srdce zdraví

Iva

Skvělá průvodkyně pro ponoření se do vnitřního těla a světa.

Michaela

Ahoj Dášo,

yagna pro mě byla úchvatná – moc to nelze popsat slovy, ale transformační. Nebylo to úplně nejjednodušší, ale můj červený stan mi pomohl přijmout mé ženství a oslavit menstruaci. Ale více možná ústně. Nechci tě zanést slovy, které to stejně neumějí vyjádřit. Jen jsem chtěla poslat virtuálně vděk, že jsem u toho s Tebou a ostatními mohla být.

Děkuji mnohokrát, co zde děláš. Mám pocit, že mi to dává jeden z dílků do skládačky mého života a spokojenosti, laskavosti a bez kterého, bych asi hůř dělala svoji práci.

Krásný den

Katka

Dobrý den,

doufám, že ještě není pozdě, abych se i já připojil a získal mantru pro meditaci na Nový rok pro hladký vstup do roku 2020 a energetickou podporu. Velice si vážím této vzácné možnosti a podpory i inspirace pro nás všechny, Vaše studenty. Možností se od Vás učit přímo, při Vašich seminářích i na dálku prostřednictvím manter i Vašich článků. Velice Vám děkuji také za krásný pohled na poezii zimy. Děkujeme za Vaši milující laskavost i inspiraci a blízkost. Ať Vás i v novém roce provází přízeň bohů a Vesmíru, lehkost i hravost v každém kroku, nádechu i výdechu. Hodně sil a dobré energie, vnitřního klidu a prostoru, podpory, opory i jistoty na všech Vašich cestách nejen rokem 2020 přeje a za vše děkuje

Martin

Milá Dášo,

jsem moc ráda, že mi do e-mailu chodí Tvá občasná zamyšlení, a ráda bych Ti poděkovala za všechnu tu inspiraci i milá slova – a taky za krásné, tak výstižné přání k adventu/Vánocům a do nového roku. Moc, moc děkuji!
I já připojuji své přání a doufám a těším se, že se v letošním roce zase jednou setkáme na některém Tvém semináři.

Srdečně zdraví
Lenka

Milá Dášo,

Děkuji ti velice za obsáhlé zaslané povídání, popsanou praxi a zejména pondělní seminář, na které mé tělo reagovalo nesmírně pozitivně a již dlouho na něco tak laskavého čekalo:-). Děkuji.

Olga

Chtěla jsem Ti moc poděkovat, bylo to skvělé se dostat zase k sobě a potkat se sama se sebou.
Díky!

Petra

Chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za skvělé semináře, které vedete.
Je to opravdu mistrovský import tantry do Čech. Je to neuvěřitelně jemné a velmi rychle ty techniky rozšiřují vědomí, otevírají ukryté obsahy, pročišťují a doznívají ještě dlouho po semináři.

Petr

Milá Dagmar,

děkuji za krásnou neděli a za e-mail plný inspirativních slov i zvuků. Vámi vedená Adventní neděle mi udělala moc dobře a budu se těšit na další lekce, které si s Vámi budu moct vychutnat.

Přeji krásný advent a v novém roce jenom tu nejlepší energii,

Martina

Dobrý den, Dášo.

Chtěla bych Vám poděkovat za včerejší seminář Adventní ladění v Looně, i za kartičku, kterou jsem si odtamtud odnesla. Vím o Vás, Vašich seminářích a cestách již nějakou dobu a konečně se mi podařilo zažít Vás naživo 🙂 Máte úžasný citlivý přístup, nikoho k ničemu nenutíte (ani ke sdílení, což obzvlášť oceňuji!), jde z Vás krásně jemná energie a jste i krásná žena 🙂 Takže ještě jednou děkuji za včerejší večer, byl to pro mě silný emocionální zážitek (v dobrém slova smyslu).
Eva

Dášo,

děláte to moc hezky, lehce a příjemně. Bylo to inspirující. Bude-li vhodná příležitost, rád se s Vámi znovu setkám.
Krásné dny

Štefan

Prožitek ze semináře byl hluboký, Vaše hudba k čakrám byla vybrána citlivě, moc se mi to líbilo.

Děkuji, Veronika

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za dnešní kurz, který byl dobře připravený a vedený. Opravdu mě potěšil. Surja Namaskara s mantrou byl fenomenální. Chtěl bych to zažít opět.

Petr

Miluji tvoje cvičení, protože mě vždycky dá něco nového. Pokaždé si odnesu nějakou odpověď na svoje otázky. Jóga, kterou vedeš mi dává klid na duši, harmonizuje a vyživuje. Jsem moc ráda, že jsem tě potkala a mám možnost navštěvovat tvoje hodiny.

Jitka

Milá Dášo,
po delší době jsem otevřela stránky Jóga Dnes a našla článek Čilá imperfekce. A chtěla jsem za něj jen v krátkosti poděkovat, stejně tak jako za všechny ostatní, které píšete, protože jsou vždy výstižné a přínosné. Tak děkuji, že je (se) sdílíte a budu se těšit na další 🙂

Klára

Jinak Ti chci moc poděkovat, Dášenko… jóga s tebou mi otvírá další dvířka poznávání sebe sama. Minulý celodenní seminář pro srdíčko byl úžasný, chtěla jsem si s tebou na konci aspoň na chvilku popovídat, ale byla jsem taková zvláštně jalová… taková naplněná a zároveň vyprázdněná:D byl to zvláštní pocit. No a teď se snažím přivádět tuhle jemnou praxi do mého každého dne a moc mi to pomáhá… Spolu s tancem, v tom jsem objevila obrovskou sílu a radost a chvíli, kdy se cítím naprosto báječně sama sebou.Tak děkuji moc:) Ještě bych tě chtěla určitě stihnout na nějaké tvé lekci do léta:)

Měj se krásně, s láskou Terezka

Hezký den Lenko a Dášo,

chci Vám poděkovat za sobotní seminář a sdílet to, co se událo.
Po dlouhé době jsem ucítila na plno své srdce. Bylo to, jako by 2/3 mého srdce byly zality ztvrdlým lepidlem a já žila jen z té jedné třetiny. Další noc jsem se v noci probudila a cítila vše. Už si ani nepamatuji, kdy naposledy tomu tak bylo. A to se v životě opravdu neflákám a práci na sobě se věnuji hodně. Nicméně mi to moc chybělo a vděla jsem, že to je i hodně odraz mého partnerství, které je opět jen odrazem mého vnitřku.

Takže, velmi děkuji! Více to do slov dát neumím.
S přáním krásných dní,
Zuzana

Milá Dášo,
první slova, první zpráva, první emoce ven patří Vám. Děkuji moc za krásný večer. Bylo to neuvěřitelné, krásné, obohacující.. Jsem z večera s Vámi nadšená i emočně totálně rozebrána, do hloubky, tak jak se mi to doma nikdy nepovedlo. I přes moji malou nervozitu, ze má jogová chvilka nebude poprvé jen moje, ale budu ji sdílet s několika dalšími lidmi, jsem se uvolnila a dostala se tam, kam jsem ani nečekala, ze se mi povede dostat. Je pravda, že nevím jak to šlo ostatním kolem, protože jsem měla většinu času pocit, že jsem tam jen já, ty a tvůj hlas.
Opakuji se, ale jsem nadšena. Jsem rozervána v tom nejlepším smyslu slova, vně i uvnitř a ještě hloubeji… Děkuji za krásný večer, který mi dostal o kousek dal. Kdyby bylo na mne, pokračovala bych ne do devíti, nýbrž dokud bych vůbec mohla. Obohatila si mi můj jógovej, skromnej svět.
Děkuji Dášo!

Lucie

Milá Dášo,

na tvých lekcích jsem sama pro sebe objevila nový životní prostor, dokázala jsem pootevřít své srdce a zjemnit celou svojí bytost a to především díky tvému jemnému a citlivému vedení a čisté, krásné energii, kterou kolem sebe šíříš. Vždycky jsem měla pocit (a věřím, že jsem nebyla sama), že jsi stoprocentně přítomná a že témata jednotlivých lekcích se mě nějakým způsobem dotýkají, nikdy jsem z tvých hodin neodcházela s pocitem, že jsem tam byla zbytečně.

Naprosto mi vyhovuje skladba tvých hodin, mám ráda pozdrav slunce se zpěvem manter, hudební meditace na jednotlivé čakry a celkové zaměření cvičení na proudění energie. Díky Tvému vedení se dokážu celkem rychle naladit na svůj vnitřní svět a soustředit se na vnitřní prožitek, zároveň pociťuji hluboké uvolnění a velký nárůst energie. Po cvičení zažívám krásný pocit lehkosti a očištění, s lehce přiblblým úsměvem odcházím domů a je mi fajn J.

Líbí se mi Tvoje cesta, po které kráčíš životem, jsi pro mě velkou inspirací.

Jana

Děkuji Vám za skvělý seminář .Spoustu věcí jsem si díky Vám srovnal, otevřel, hodně toho potřebuji napravit.

Od semináře téměř denně cvičím pozdrav slunce, podle videa, které máte na youtube. Moc se nám s přítelkyní líbí, s jakým nadšením říkáte mantry, každé slovo opravdu pohladí duši. 🙂

Tomáš

Kdo ještě váháte, tak věřte, že Indie z Dášou je nezapomenutelný zážitek. Měla sem to potěšení jet do Indie na podzim 2018. Tolik zážitků, krásných míst, jógy, rituálů, skvělého jídla, drzých opic nikde jinde snad za dva týdny nikde nenajdete. …cesta mi přinesla nejen nová přátelství, ale taky trošku jiný pohled na svět. Určitě se tam vrátím a to doufám brzy …takže neváhejte a jeďte.

Jana

Dáši, děkuji moc za krásnou lekci, cítím se jako znovuzrozena a plná sil.

Bára

Dobrý den, Dášo,
ještě jednou děkuji za online lekce, na včerejší oheň jsem se těšila a i když mám většinou pocit, že to na mě nijak výrazně nepůsobí, opravdu se nějaké emoce začaly vynořovat…:)
Ta práce se zvukem se mi moc líbí a určitě budu dělat některá cvičení pravidelně…
Moc děkuji i za další poslané materiály, o téma čaker se v poslední době zajímám a vaše shrnutí je udělané moc hezky.

Těším se na další online lekci
S pozdravem 

Lucie

Namasté

Share This