Voda živá ~ inspirace kontinuum movement (6x úterý – čas: 9:45-12h) – začátek kurzu nově od 19.5.2020

Velmi jemná praxe pro hluboké uvolnění a propojení se Sebou.

~ inspirovaná technikami kontinuum movement
~ pro rozšíření vědomí do těla
~ pro hluboké uvolnění a propojení se Sebou

Zabydlení se ve svém těle a probouzení jeho vlastní bio-inteligence

Vydáme se na zvídavou a zábavnou cestu do našeho těla. Kam jde naše laskavá pozornost, tam jde i energie – probuzená „živá voda“.

Během sedmi setkání budeme postupně odkrývat další vrstvy, rozvíjet vnímání svého těla, porozumění sobě sama a doslova rozpouštět z buněk, co už může odejít. Pro více lehkosti v těle i v životě.

Praxe je vhodná pro ženy i muže, po dohodě lze i v těhotenství či s různými zdravotními omezeními. Probouzíme sebe-léčivý potenciál. Uvolňujeme a rozvíjíme to zdravé v nás.

Ve svých kostech hledáme strukturu a oporu a po kloubech vyžadujeme pružnost a mobilitu. V jógové praxi někdy až příliš. Proto tato praxe bude velmi jemná. Zaměřená na promazání a výživu kloubů, probuzení života v kostních tkáních a pohlazení našeho nervového systému.

Budeme uvolňovat jednotlivé části těla skrz vibrace zvuku a pozorovat účinky praxe v otevřené pozornosti. Je to vlastně taková zábavná forma meditace pro celé tělo. Zároveň probouzíme důvěru v sebe, moudrost svého těla a své vlastní schopnosti orientace v životě.

Techniky inspirované kontinuum movement jsou provedením snadné, jemné, ale velmi účinné. Vhodné pro každé tělo i každodenní použití. Přinášejí pozornost z hlavy do těla …až k naší esenci. Skrz zvuk a jemný intuitivní pohyb rozhýbáváme život (vodu) v nás až do buněk a učíme se v otevřené pozornosti vnímat své teď a tady bez nezdravé sebekritiky. Prostě tak, jak to zrovna dokážeme.
Necháváme odplavit, co už může odejít a probudit, co se zrovna probudit může.
Tělo a celá jeho struktura ožívá, i různá zatuhlá místa mohou roztávat, uvolňovat se.
Zabydlení v těle, usazení, zakořenění.
Získáváme tak více síly pro každodenní život.
Možná objevíte i více opory ve svých kostech a sami v sobě.

Dopolední kurz praxe inspirovaná kontinuum movement

Čas: 9:45 – 12 h

Místo: Moteel, Drtinova 11, Praha 5 -Smíchov (býv. prostor Bindu)

6x úterý od 19.5.2020

Cena za kurz: 2 100 Kč

(je možné, že pak navážeme dalším kurzem. Uvidíme podle zájmu)

Lze se také přihlásit „na zkoušku“ – pouze na první setkání 19.5. (350 Kč)

Přihlášky a více info: dasa@simhayoga.cz

Lektorka: Dagmar Volfová (Kala Aryavrat) vede jógové semináře jako rituál pro uvolnění těla a mysli a rozšiřování vědomí. Praxe je jemná, pomalejší, nepříliš fyzicky náročná a přesto do hloubky. Vychází ze zkušeností ze své osobní praxe tantrické jógy, zkoumání univerza a také mnohaletých studií autentické tantry pravé ruky v Indii (mantra meditace, ohnivé rituály yagna, yantry). Techniky continuum movement studuje čtvrtým rokem na Somatische akademie Berlin. Hraje na harmonium, píše články o cestě světlem i stínem a provází na cestě za vnitřním poznáním v ČR, Indii i jiných částech světa.

Dovednosti

Zveřejněno

09/05/2020

Share This